1 nejlepší cvičení pro zhubnutí (původně tajné!)

Velmistr Radan Chrobok/ 4 června, 2022/ Naše Učení/ 0 comments

Po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodl odtajni jedno ze zvláštních (a původně tajných) Jógových cvičení, které dokáže regulovat meabolismus. Uvedu jej zde jen základně (a jen jedno z více), avšak mělo by to stačit abyste pocítili příslušný příznivý účinek. Více můžeme probrat na dálku či osobně – což důrazně doporučuji!:)

Uzávěr břicha: Stoupnete si (jakkoli) či sednete ba i lehnete a položíte vnější hřbety dlaní šikmo pod nejnižší žebra, tak aby se vaše nejdelší prsty dotkly nad pupíkem. S nádechem nejméně 5 vteřin dlouhým zatlačíte hrany rukou do těla a s touto pomůckou zatáhnete příslušné břišní (i brániční) svaly dovnitř. Zadržíte 3 až 5 vteřin – čas postupně navyšujte, ale 5 vteřin nepřekročte! S výdechem alespoň 7 vteřin dlouhým uvloníte vše – návrat do základního postoje. Cvičte v tempu podle dechu 2 – 5 minut, čas postupně (podle požadavku na zhubnutí) prodlužujte ale nepřekročte!

Zatažení břicha – jednoduché, avšak účinné – zvláště se správným dýcháním.

Varování – vedlejší účinky: Zrychlené trávení (dřívější a i větší hlad), častěší stolice až průjem (v tom případě uberte). Výjimečně zvracení – v takovém případě určitě uberte… Děti (do 15ti let) by měli všechny časy zkrátit o 2 vteřiny a celkově cvičit max. 3 minuty.

Na tuto stránku by patřila ještě SPOUSTA sdělení, avšak jeví se mi nevhodné to dávat vyloženě veřejně, takže v případě zájmu – což důrazně doporučuji – mne kontaktujte zde či si smluvte setkání!

Možnosti pro sdílení

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*