9+ zlepšení vztahů – postupy

Vedení Dokonalé DMDU/ Naše Učení, Vztahy

Níže následují postupy pro zlepšení vztahů – jakýchkoli! Termín „postupy“ zahrnuje cvičení, techniky i hry (používáme přístupy plus postupy v duchu „Škola hrou„).

Obrázek srdce v oku - ilustrační obrázek ke cvičení *Oko srdce*.

Oko – srdce (ilustrační obrázek ke cvičení Oko srdce)

Mnou vynalezené (a oblíbené) cvičení

– „Dravčí drápy“, kdy každý v páru (nejlépe přinejmenším potencionální Partneři) udělá pravou (pak levou a pak oběma naráz) rukou gesto jako když chce dravec drápy něco chytit. A pak na povel jedním pohybem (bez oprav a rychleji než podání ruky – jako plácnutí dlaněmi navzájem na sebe ve výši nad rameny = „placák“ neboli „High 5“) je úkolem zaklesnout se do téhož gesta druhé osoby. Pokud prsty narazí, nebo se ruce minou (!), tak to naznačuje potřebu pořádně na vztahu (vzájemné souhře) pracovat! Též viz bojová technika „Tygří drápy“ stylu Hung Kyun.

Klasickým cvičením je „chytání padajícího zezadu“

– známé jako cvičení pro budování důvěry), kdy se postaví jeden za druhého, který má za úkol prostě padnout nazad, zatímco ten první ho / ji má chytit (neintimně;)). Cvičení pro budování důvěry. Jedna osoba má padnout nazad a druhá má chytit padající osobu. Pak si osoby své role prohodí.

Podobné je cvičení, respektive postoj „Vzájemná opora pro symbol srdce“

Cvičení *Vzájemná opora pro symbol srdce*.
Cvičení *Vzájemná opora pro symbol srdce*.

Dalším podobným postojem, respektive sedem je tantrický partnerský sed

Tantrický partnerský sed - jsou zobrazeny i postupy energie.
Tantrický partnerský sed – jsou zobrazeny i postupy energie.

Tantrickou technikou je také třeba masáž – zvláště erotická, senzitivní (senzuální) nebo Thajská

Dopřejte si klasickou tantrickou masáž se všemi jejími slastmi bez masáže lingamu či jóni (číst „jóny“). Přijímejte pozitivní energii z každého doteku, která vám bude po celou dobu masáže předávaná prostřednictvím masérky či maséra.

Dopřejte si andělsky jemný dotek na svém těle.

Na co se můžete těšit?

Chcete si vychutnat láskyplné doteky z umění tantra masáže, ale z nějakého důvodu si nepřejete absolvovat celkovou masáž intimních partií?

Tak právě pro vás je do naší nabídky zařazena jemná a citlivá senzuální masáž, která v sobě snoubí všechny praktiky tantrické masáže celého těla, avšak je vynechána hloubková tantrická masáž v oblasti intimních partií.

Masáž začíná stejně jako u klasické tantrické masáže rituálem vestoje, kdy navodíme pocit důvěry mezi vámi a masérkou či masérem. Následně se přesunete na lehátko, kde vás masérka rozehřeje přikládáním horkých ručníků a poté vás bude masírovat po celém těle nejen rukama, ale i kožešinami a peřím. Nebude chybět ani masáž olejem.

Z této masáže jsou vynechány prvky cílené masáže lingamu a jeho okolí, případný letmý dotek je možný po domluvě.

Přínos masáže

Tato masáž naplní vaše potřeby po láskyplném jemném doteku ženské či mužské dlaně. Zároveň vám také rozproudí vnitřní energii po celém vašem těle a navodí příjemné pocity klidu a harmonie vaší mysli.

Pro velký zájem si například náš Velmistr účtuje 2000,- Kč / 1 hod.

Objednat se můžete např. přes náš kontaktní formulář.

Mistr Radan Chrobok provádí Thajskou masáž.
Mistr Radan Chrobok provádí Thajskou masáž.

Ještě viz video (moje maličkost + Žákyně) – „Vnitřní vlivy vztahů“!:)

Ohledně odpouštění

http://duchovni.mysteria.cz/soubory/vztahy-principy/odpusteni_cviceni_vyklad.txt !:) Toto tedy je 4. postup, ke kterému se můžete dostat díky této stránce.

Další doporučené články

Naše cvičení pro lepší vnímavost (včetně zvládnutí vnímavosti vyhrocené) jsou v http://duchovni.mysteria.cz/moc_havranice.htm.

Více vygoogleno: https://www.google.com/search?q=cvi%C4%8Den%C3%AD+zlep%C5%A1en%C3%AD+vztahu.

Zajímavými postupy jsou například také hry

Flaška„, „Pravda nebo úkol (vadí nevadí)„, „Activity (česky)„, zvláště duchovní verze hry „Zlatá brána„, „Geografická projektivní vztahová hra„, „10 Vztahové hry pro páry… (automaticky přeloženo z francouzštiny)“ a všechny hry na hrdiny – anglicky role playing games (RPG) – hratelné s alespoň jednou další osobou.

Pro (potencionální) Partnery

http://duchovni.mysteria.cz/plnohodnotne_partnerstvi.htm až podstránka této stránky – viz menu nahoře.

Sdílejte!:)