1. spolupráce: Chrámy Světla

Vedení DMDU/ 7 dubna, 2023/ Naše Učení/ 0 comments

Naše spolupráce například se společností „Sluneční záře – centrum pro rodinu a přátele“ nám mimo jiné přinesla Chrámy Světla v České Republice i v zahraničí! 🙂. Každý takový chrám je dům se svou paní či se svým pánem. Hlavní Chrám Světla je „Sluneční dům“ Znak pro Sluneční dům (spolupráce s DMDU). v Jihlavě používaný i pro duchovní Učení, poradenství, zpívání a tančení i cvičení, masáže atd. Od července 2023 bude k dispozici Chrám Světla v Maltě – ostrov Gozo. Naše Pravidla chrámu jsou za stejným účelem jako třeba pravidla pro chování v kostele. Čili jde o to, aby tam lidé ve vlastním zájmu přicházeli pozitivně (aby měli vhodné vystupování i odpovídající oblečení), aby tam také ve vlastním zájmu Přepnuli na vnímání Vyšších věcí (modlitby, zpovědi, žehnání…) atd. Zveme členy až Velmistry ze všech duchovních Učení (náboženství) – jsme otevřená organizace!:) Jestli na naše Bohulibé činnosti chcete nabídnout patřičný prostor či jinou podporu, tak nám dejte vědět – děkujeme!:)

Nejdřívější činnosti pro veřejnost

2. 6. (17:00 ->) 4. 6. 2023 (-> 22:00), Praha: Svaté setkání včetně prezenčního semináře „Síla svatosti“

Velmistr Radan se svou silou svatosti atd. (od síly vůle a sebevědomí, přes etiku i v podnikání – ve vlastním zájmu – po plné sebe Uvědomění) a též svaté Setkání s přednášením, bubnováním, zpíváním, meditacemi atd. Půjde i oslavu 25. výročí založení DMDU (čisté čtvrtstoletí!:)). Můžete pořizovat zvukové i obrazové záznamy dle dohody. My budeme přinejmenším zaznamenávat něco ze zveřejnitelných záležitostí. Zaručujeme všem účastníkům i Lektorům mimo DMDU v rámci tohoto Setkání, že budou příjemně překvapeni velikostí vstřícnosti (pozvali jsme Lektory i mimo DMDU) a dalších pozitivních postojů, přístupů plus provádění ze strany Velmistra Radana. Jeho motto je: „Pravda JE, co FunguJE!:)“ To souhrnně znamená, že to hlavní až jediné, co „náš“ Velmistr řeší, je Fungování. Proto dává stranou omylné názory, přání a má dokonce otevřené ego – důrazně doporučujeme každému, aby si z „našeho“ Velmistra vzal příklad!:)

Vedoucí: Velmistr Radan Chrobok + máme další Lektory až Velmistry (pokud chcete být mezi nimi, tak viz níže).

Účinky Setkání: Oproštění se od starostí, provedení relaxace, zlepšení sebepoznání a duchovního Dosažení.

Cena: Přispění na náklady podle možností každého účastníka (sdílejte svoje bohatstvím – od slova „Boha“!:)).

Pro objednání se i dotazy volejte Velmistra Radana +420/ 792964077

17. 6. (18:00 ->) 18. 6. 2023 (7:00 -> 16:00), Střemeníčko (30km od Olomouce): Svaté setkání – Slavnost slunovratu.

Přinejmenším obřadně zapálíme svíčku ba táborák Slavnost slunovratu - táborák. (dovezte si jídlo) a bude následovat spontánní slaďování se spolu (budeme debatovat, zpívat a možná i hrát hry). Druhý den (7:00) zacvičíme „Pozdrav Slunci“ (vstřícně vůči necvičícím lidem půjde o verzi pro začátečníky), zazpíváme píseň (křesťanskou – jsme otevřená organizace!:)) „Díky za toto krásné ráno“ (s jednou slokou doplněnou DMDU), nasnídáme se (musíte mít vlastní jídlo). Pak (10:00) vytvoříme Kruh sdílení a představíme účastníkům Lektory až Velmistry. V pravé poledne předáme polévky (v naší řežii). Budou následovat individuální konzultace s Lektory (do 13:00, pak pokračování podle poptávky účastníků – odjezd nejpozději do 16:00). „Náš“ Velmistr při předchozí návštěvě dostal i květiny ve formě věnce od osmileté holčičky, tak se nenechte zahanbit!

*Ó vznešená! Moudrý stále nabízí čerstvé květiny Mistrovi duchovnímu - věčnému svědkovi ve veškerém vývoji vesmírnému.* – Gurugíta (Píseň o Mistrovi), tisíce let Fungující Svaté písmo.

Ó vznešená! Moudrý stále nabízí čerstvé květiny Mistrovi duchovnímu – věčnému svědkovi ve veškerém vývoji vesmírnému.“Gurugíta (Píseň o Mistrovi), tisíce let Fungující Svaté písmo.

Vedoucí: Lektorka a terapeutka Júlia Svobodná (vedoucí této spolupráce) + máme další Lektory až Velmistry (pokud chcete být mezi nimi, tak viz níže).

Účinky Setkání: Uvědomění si nesamozřejmosti Slunce i Země – a zvláště života. Oproštění se od starostí, provedení relaxace a dále podle programu, který bude ještě upřesněn. U tohoto speciálního Setkání si vyhrazujeme právo na přizpůsobení programu přímo na místě – budou přítomni další Lektoři, s nimiž se nyní slaďujeme.

Cena: Přispění na náklady podle možností každého účastníka (sdílejte svoje bohatstvím – od slova „Boha“! 🙂 ).

Pro objednání se i dotazy volejte +420/ 723559163 – Lektorka a terapeutka Júlia Svobodná.

Všechna naše Setkání pořádáme přednostně v Jihlavě, jelikož je to střed České republiky, která je srdce Evropy! 🙂

Viz https://DMDU.kvalitne.cz/svata-setkani.

Účinky Setkání: Oproštění se od starostí, provedení relaxace, zlepšení sebepoznání a duchovního Dosažení – v závislosti na programu.

Cena: Přispění na náklady podle možností každého účastníka (sdílejte svoje bohatstvím – od slova „Boha“! 🙂 ).

Připravujeme pro alespoň občasnou realizaci „Setkání ve středu, ve středu středu– hehe;)

Jaký program z našich možností (viz zvláště témata v levém panelu) byste si přáli?! 🙂 Prozatím plánujeme něco na soustředění, najití svého středu pro každého, kdo jej ještě nenašel – co je pro koho podstatné až každého pravé Já, také něco na vyváženost („vystředění“) Pozice volavka (cvičení podle zvířat)..

Vedoucí: Velmistr Radan Chrobok + Lektorka a terapeutka Júlia Svobodná (paní domu a vedoucí této spolupráce) + máme další Lektory až Velmistry (pokud chcete být mezi nimi, tak viz níže).

Účinky Setkání: Oproštění se od starostí, provedení relaxace, zlepšení sebepoznání a duchovního Dosažení – v závislosti na programu.

Cena: Přispění na náklady podle možností každého účastníka (sdílejte svoje bohatstvím – od slova „Boha“! 🙂 ).

Základní přesné místo

Kosmákova 31, Jihlava, Česká republika

*Sluneční dům* - Jihlava, Kosmákova 31.
*Sluneční dům* – Jihlava, Kosmákova 31.
Sluneční dům - vnitřek, konkrétně hlavní místnost čili Chrám Světla (spolupráce s DMDU).
Sluneční dům – vnitřek, konkrétně hlavní místnost čili Chrám Světla (spolupráce s DMDU).

Podmínky pro Setkání kdekoliv

Pochopitelně platí Pravidla chrámu a ceny DMDU (od 1000,- Kč / hod. za naše věnování se Vám) – avšak při delším či častějším pobytu poskytujeme slevy, respektive balíčky (1 meditace a (NEBO) poradenství denně, 1 masáž týdně, 1 obřad měsíčně…). Je tam možnost obdržet teplé jídlo dvakrát denně, vodu s citronem až sirupem. K dispozici je koupelna s vanou a pračkou a ještě jedna bez pračky (nahoře u chrámové místnosti), dvorek a krásné město ve středu republiky – Jihlava. Je možné VIP ubytování v samostatném pokoji s jednou či dvěma postelemi, nebo obyčejné – na zemi (matrace či jen karimatka) ve větší místnosti, většinou s více lidmi.

Těšíme se na Vás!:)

Jestliže Vás tato spolupráce zaujala z Lektorského hlediska, tak se můžete zkusit přidat k nám i tak. Ovšem vezměte na vědomí, že jsme v zájmu klientů a v našem zájmu nanejvýš nároční!

*Medituj na podobu Mistra - na zlatém trůnu v srdci dlí, září jak Luna v úplňku, otevírá Knihu vědění.* - Gurugíta (Píseň o Mistrovi), tisíce let Fungující Svaté písmo.

„Medituj na podobu Mistra – na zlatém trůnu v srdci dlí, září jak Luna v úplňku, otevírá Knihu vědění.“Gurugíta (Píseň o Mistrovi), tisíce let Fungující Svaté písmo.

Možnosti pro sdílení

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*