Pokročilé postupy – oproštění se od negativních pocitů až zlepšení povahy i Zákon přitažlivosti

Velmistr Radan Chrobok/ 2 listopadu, 2022/ Naše Učení, Vztahy/ 0 comments

Na základě své vlastní zkušenosti (zlé) důrazně doporučuji tyto postupy pro oproštění se od negativních pocitů až zlepšení povahy i Zákon přitažlivosti použít přesně (nezapomenout nebo neignorovat přípravu)! Pročištění pocitů Proměna povahy – i pro podporu přitažlivosti Použít postup pod předchozím podnadpisem, avšak místo pocitů použít povahový prvek – nebo několik naráz… Důrazně doporučujeme (duchovní) Dozor až Vedení! Filtr za očima či ušima – i obojí Toto je jednoduchý postup, takže ve vlastním zájmu začněte s ním.

Read More

Možnosti pro sdílení

3) cvičení i techniky pro vnímavost, osobní a duchovní rozvoj

Velmistr Radan Chrobok/ 22 července, 2022/ Naše Učení/ 0 comments

Začněte sebepřijetím – viz https://tajemstvispokojenosti.cz/jak-se-nerozvijet. Naše další postupy v tomto webu – dost doporučujeme Jako další cvičení můžete použít, co uvádí píseň „Proč nemít žádná přání“ – http://duchovni.mysteria.cz/pravidla/pravidla2/souvisejici-pisne/pisne-piralaidipa/prani-pisen-3.doc. Odpovídající odkazy http://duchovni.mysteria.cz/moc_havranice = postupy pro citlivost až všeobecnou vnímavost , včetně naopak jejího snížení (ochrana proti přetížení). Cvičení respektive technika „oko srdce“ se týká i emoční paměti. http://duchovni.mysteria.cz/osobni_rozvoj_techniky.htm = postupy pro osobní rozvoj (základní). http://duchovni.mysteria.cz/duchovni_principy_rozvoj.htm = postupy a principy duchovního rozvoje (pokročilé až expertní). S tím souvisí http://duchovni.mysteria.cz/duchovni_naroky.doc

Read More

Možnosti pro sdílení

9+ zlepšení jakýchkoli vztahů – postupy

Vedení DMDU/ 5 června, 2022/ Naše Učení, Vztahy/ 0 comments

Termín „postupy“ zahrnuje cvičení, techniky i hry (používáme přístupy plus postupy v duchu „Škola hrou„). Mnou vynalezené (a oblíbené) cvičení – „Dravčí drápy“, kdy každý v páru (nejlépe přinejmenším potencionální Partneři) udělá pravou (pak levou a pak oběma naráz) rukou gesto jako když chce dravec drápy něco chytit. A pak na povel jedním pohybem (bez oprav a rychleji než podání ruky – jako plácnutí dlaněmi navzájem na sebe ve výši nad rameny = „placák“ neboli „High 5“)

Read More

Možnosti pro sdílení