1. Velmistrova kniha „Vyšší svět Nira“

MUDr. Ariya Jyoti, Ph.D., MBA/ 13 srpna, 2022/ Naše Učení

Kniha pojednává o Velmistrově Přenosu (duševním) na Vyšší svět. Najdete v ní příslušné postoje, přístupy i postupy a spoustu odpovídajících obrázků – odkazovaných zvláště.

Kniha umožňující navštívit Vyšší svět.
Kniha umožňující navštívit Vyšší svět.

Okrasná obálka ke knize: http://duchovni.mysteria.cz/soubory/kniha/obalka_nira_dimenze.doc

Kniha „Vyšší svět Nira“ (stažitelný soubor – 1. část)

http://duchovni.mysteria.cz/soubory/kniha/nira_dimenze_cestovani1-AKTUALNI.odt.

Citace z textu:

Vešel velitel vojáků a zpěvavě a současně se širokopásmovou telepatií shrnul situaci s útokem na spojence saně rozohněnou citací známého světce:

PROHRÁLI!

Prohráli. Protože tím, že nás vězní, nás nutí čelit svým stínům a podívat se svým démonům přímo do očí, abychom je mohli vyléčit a proměnit. Prohráli. Protože nás od sebe izolují, vybízejí nás, abychom se shromáždili, posílili své pouto a znovu se spojili srdcem k srdci, duší k duši. Prohráli. Protože nám bezostyšně lžou, nutí nás hledat pravdu jinde a v sobě, abychom opustili jimi vytvořenou zlou iluzi. Prohráli. Protože tím, že se nás snaží vyděsit, nás tlačí k tomu, abychom se uvolnili, zůstali soustředění, uvědomili si sebe sama a spojili se s pravdou své duše. Prohráli. Protože díky ovládání svého fyzického těla a mysli můžeme rozšířit své jemnohmotné tělo a vědomí, abychom mohli vstoupit do své skutečné síly. Prohráli. Protože nám chtějí udělat zle, dávají nám více volného času, odpočinku a znovuzrození. Prohráli. Protože tím, že se nás snaží uvrhnout do své temnoty, nás nutí exponenciálně růst a kultivovat naše vnitřní světlo.

Karty se obracejí, karty se obracejí.

Prohráli. Protože tím, že nás odříznou od Matky přírody, jí umožníme, aby se sama očistila a uzdravila, a nám pak umožní meditovat pro ni jako nikdy předtím. Prohráli. Protože nás manipulují, abychom se stali otroky, nutí nás vzít si zpět svou suverenitu a svobodu. Prohráli. Protože toto blokování je strašidelnou alegorií našeho blokování ve 3D vězeňském matrixu, které nás ještě více nutí k tomu, abychom se pozvedli do 5D a vyšších dimenzí. Prohráli Protože tím, že se nás snaží uspat a ještě více zotročit, otřásají a probouzejí celé lidstvo. Prohráli. Infantilizací a zahanbováním nás totiž nutí růst. Útokem na naše starší lidi a děti nás nutí řvát. Prohráli. Protože nás chtějí oslabit, posilují bojovníka světla, který dřímá hluboko v každém z nás.“

~ Schallalla Marthalla

Velmistr již pracuje na druhé části…http://duchovni.mysteria.cz/soubory/kniha/nira_dimenze_cestovani2-AKTUALNI.odt (stažitelný soubor).

Prosím o kvalitní komentáře ke knize – pozor, kniha má hotovou prozatím pouze první část!

Sdílejte!:)