1. Velmistrova kniha „Vyšší svět Nira“

Ariya Jotla/ 13 srpna, 2022/ Naše Učení/ 0 comments

Kniha pojednává o Velmistrově Přenosu (duševním) do Vyššího světa. Najdete v ní příslušné postoje, přístupy i postupy a spoustu odpovídajících obrázků – odkazovaných zvláště.

Kniha umožňující navštívit Vyšší svět Citace z předmluvy:

Dobrý den,

vítejte v Úvodu knihy Satguru Tatrawadarsiho, duchovního Mistra a Mistra Ninjutsu a jógy Radana Chroboka, PhD., ThD., MBA…

V ruce držíte knihu člověka, který velkou částí zasáhl do života spousty svých vrstevníků. A ve většině případů pozitivním způsobem. Pravda, některé jeho kroky a vystupování mohou působit poněkud výstředně, avšak za těmito, řekněme nedotáhnutými prvky jeho působení se skrývá laskavý humor, inteligence, ochota pomoci, velká vzdělanost a odbornost v oblasti psychologie a teologie.

Leckterá setkání jeho vlastní Duchovní univerzity DMDU (Dvory mysli Duchovní univerzita, později přeloženo na název DOMOV…) měla nečekaný vývoj, někdy až hraničící s normálností a zaběhnutými zvyky, které někdy končily až neuvěřitelným způsobem, kdy musely dokonce zasahovat i bezpečnostní složky. Jak však víme, i negativní reklama má pozitivní efekt.

Bohužel jeho působení na některých prvních sociálních sítích nedopadla podle jeho představ, Mistr však neúnavně, přesvědčen o své Pravdě, dál vedl a pořádal další a další setkání se svými žáky, nehledě na zlé a závistivé internetové jazyky.

V době svého nejaktivnějšího období, na začátku nového tisíciletí, začal psát tuto knihu, která pojednává o jeho první návštěvě ve vyšší dimenzi – ne že by i jinak nepotkával nějaké ty vyšší bytosti, však jsou někdy i v lidských tělech…

Nelekněte se zdánlivé nepřehledností úvodní kapitoly (!), Mistr se v ní probouzí a neví kde a neví, v jakém čase, proto ten lehce zmatený sled jeho myšlenek…

Jiří Karmazin

Mistrův dlouholetý přítel a žák https://DMDU.kvalitne.cz a anglicky https://Grandmaster-RADAn-ChrobOK.Business.Site

a vyzkoušejte vyhledání všeho z referencí an Jeho jedinečné jméno „Radan Chrobok“ (i s těmi uvozovkami!)

P.S. Prosím projděte si i další strany této předmluvy, na konci najdete obsah knihy.

Okrasná obálka ke knize: http://duchovni.mysteria.cz/soubory/kniha/obalka_nira_dimenze.doc

Kniha (stažitelný soubor – 1. část)

http://duchovni.mysteria.cz/soubory/kniha/nira_dimenze_cestovani1-AKTUALNI.odt.

Citace z textu:

Vešel velitel vojáků a zpěvavě a současně se širokopásmovou telepatií shrnul situaci s útokem na spojence saně rozohněnou citací známého světce: „PROHRÁLI

Prohráli.

Protože tím, že nás vězní, nás nutí čelit svým stínům a podívat se svým démonům přímo do očí, abychom je mohli vyléčit a proměnit.

Prohráli.

Protože nás od sebe izolují, vybízejí nás, abychom se shromáždili, posílili své pouto a znovu se spojili srdcem k srdci, duší k duši.

Prohráli.

Protože nám bezostyšně lžou, nutí nás hledat pravdu jinde a v sobě, abychom opustili jimi vytvořenou zlou iluzi.

Prohráli.

Protože tím, že se nás snaží vyděsit, nás tlačí k tomu, abychom se uvolnili, zůstali soustředění, uvědomili si sebe sama a spojili se s pravdou své duše.

Prohráli.

Protože díky ovládání svého fyzického těla a mysli můžeme rozšířit své jemnohmotné tělo a vědomí, abychom mohli vstoupit do své skutečné síly.

Prohráli.

Protože nám chtějí udělat zle, dávají nám více volného času, odpočinku a znovuzrození.

Prohráli.

Protože tím, že se nás snaží uvrhnout do své temnoty, nás nutí exponenciálně růst a kultivovat naše vnitřní světlo. Karty se obracejí, karty se obracejí.

Prohráli.

Protože tím, že nás odříznou od Matky přírody, jí umožníme, aby se sama očistila a uzdravila, a nám pak umožní meditovat pro ni jako nikdy předtím.

Prohráli.

Protože nás manipulují, abychom se stali otroky, nutí nás vzít si zpět svou suverenitu a svobodu.

Prohráli.

Protože toto blokování je strašidelnou alegorií našeho blokování ve 3D vězeňském matrixu, které nás ještě více nutí k tomu, abychom se pozvedli do 5D a vyšších dimenzí.

Prohráli

Protože tím, že se nás snaží uspat a ještě více zotročit, otřásají a probouzejí celé lidstvo.

Prohráli.

Infantilizací a zahanbováním nás totiž nutí růst. Útokem na naše starší lidi a děti nás nutí řvát.

Prohráli.

Protože nás chtějí oslabit, posilují bojovníka světla, který dřímá hluboko v každém z nás.

~ Schallalla Marthalla ~“.

Velmistr již pracuje na druhé části…http://duchovni.mysteria.cz/soubory/kniha/nira_dimenze_cestovani2-AKTUALNI.odt (stažitelný soubor).

Prosím o kvalitní komentáře ke knize – pozor, kniha má hotovou prozatím pouze první část!

Možnosti pro sdílení

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*