1) poptejte patřičného poradce!

Vedení Dokonalé DMDU/ 31 října, 2022/ Naše Učení

Chcete služby perfektního poradce či poradkyně pro vztahy, vzdělání či učení se nebo co se týká práce až podnikání či finančních záležitostí? Stojíte o nejlepší cvičení až postupy? Toužíte po Osvícení až po opravdovém Osvobození?! Kontaktujte nás! Rádi Vám pomůžeme. Nikdo z nás v tomto ještě nikdy nezklamal!:)

Za účelem zachování až zvyšování kvality veškerou komunikaci zaznamenáváme a před podvodnými či kriticky nekvalitními dodavateli i veřejně varujeme – viz videa nazvaná jen datumem pořízení: Velmistr Radan Chrobok – YouTube. Komunikací s námi dáváte najevo souhlas s uvedeným postupem.

Prosíme, navazujte s kýmkoli z nás kontakt pouze při pozitivním a zároveň vážném úmyslu. Přednostně vyřizujeme záležitosti ZA PENÍZE. „Náš“ Velmistr sice vykonává i placenou práci (jako BEZPEČNOSTNÍ pracovník!:)) a duchovnu se věnuje jakožto koníčku, nicméně neznamená to výzvu nadužívat to… Na zaslané zprávy odpovídáme obvykle do dvou dnů!:) Před poptávkou pro poradce či před položením i jen jediné otázky, zvláště bez ochoty zaplatit za odpověď, prosíme přinejmenším zkontrolujte, zda již není ona otázka odpovězena v rámci našeho příspěvku „Často kladené otázky„.

Napište nám na email DMDU*email.cz!:) Zasláním zprávy souhlasíte se zpracováním i uchováním osobních údajů podle GDPR.

Poradenství – naše odbornosti

Duchovno (Osvícení až plné Osvobození!:)), vzdělání a učení se, práce a podnikání, vztahy i sexualita, dobré žití (včetně správné životosprávy a cvičení), finance. Poskytujeme poradce pro: Duchovno (Osvícení až plné Osvobození!:)), vzdělání a učení se, práce a podnikání, vztahy i sexualita, dobré žití (včetně životosprávy a cvičení), finance.

Každý náš poradce zná Nejvyšší Pravdu, která je Dokonalá, nikoli jen omezené náhledy, jaké má samotná věda či pouhé náboženství Naše Učení je vyšší dimenzí nad tím, co sdělují jen vědy či pouhá náboženství.

 Stáhněte si naši e-knížečku, která k tomu dává dokonalé důkazy!:) 28 stran A4, kromě (větších) nadpisů použito písmo Arial, velikost 10 pt.

Nahraďte svoje případné falešné představy pravdami, jinak nás raději nekontaktujte…

  • Používáme i učíme nejlepší vedení (TQM) a umění učit (i sebe sama)  superlearning vč. e-learningu, cvičení (Jóga, Tantra ✡, Zen a bojová umění) a poradenství  psychologické (například rozbor osobnosti – napište si o to) a pro správnou životosprávu či finance. Sloužíme převážně elektronicky (e-learning), což je zvláště zajímavé – výhodné (i vhodné) i například pro osoby, které mají málo času, nebo mají volný čas příliš (až jen) nepravidelně, protože díky nám se mohou správně rozvíjet i za takových okolností!:) Umožňujeme vše, co má v sobě Maslowova pyramida potřeb (ve skutečnosti ji nevytvořil Maslow…) a dokonce i vše, co obnáší skutečná Seberealizace – Osvícení, respektive opravdové Osvobození!:)
    • Vyučujeme a využíváme například i mentální mapování, Silvovu metodu a podobně (zvláště Tantra, avšak i Zen a Jóga obsahují také psychická cvičení a cvičení čistě Duchovní).
    • Učíme i podle společnosti http://Avenna.cz a http://skola-zdravi.cz (oba weby patří téže společnosti)  zvláště doporučujeme jejich knihu „Klíč k tajemství Dokonalosti“. Můžete například podstoupit test, který Vám ukáže, jak jste na tom se Spravedlivostí – viz související článek http://skola-zdravi.cz/?clanek=oko-za-oko-zub-za-zub. Pokud dosáhnete výsledku toho testu bez přechozího či průběžného podívání se na správné odpovědi (!) s nanejvýš jednou chybou, tak nás kontaktujte a my Vám rádi nabídneme spolupráci!:)

DMDU a zvláště Velmistr Radan Chrobok působí hlavně online

 viz zvláště naše pracovní Facebooková stránka. U offline akcí je potřeba se domluvit dopředu kvůli kapacitním až obecně organizačním důvodům. Pod Velmistra Radana Chroboka v rámci DMDU patří například i Velmistr a kardinál alternativní církve Oldřich Augustin Král i s celým Jeho rytířským řádem – https://www.rytirsky-husitsky-rad.cz.

Jednorázové poradenství až plnohodnotné Učení (hlavně Vyšší než normální psychologie) s Velmistrem Radanem Chrobokem, nebo s kýmkoli z Mistrů či Učitelů „pod“ Ním, má při prokázání přečtení podrobností o nás (alespoň startovní a tato stránka) SLEVU NA 50% na 1 službu (do délky 1 hod. včetně) či zboží, což dělá 500 Kč / hod. (i při plné platbě jde o neziskovou činnost!). První hodinu můžete mít BEZPLATNOU, protože: První poučení, případně předvedení, poskytujeme zcela zdarma, navíc naprosto nezávazně – i anonymně a v délce až 1 hod.!:) BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM!:) Více viz naše pravidla – pravidla chrámu a náš etický kodex se týkají i nežáků! Přinejmenším to – a pochopitelně „mít“ Učitele či lépe Mistra (viz níže) – je potřeba, aby to mohla být plnohodnotná Cesta (škola).

 Video o tom, jak poznat pravého Mistra – jen s živým Mistrem to může být ucelené Učení.

Mistra poznáte třeba i podle přijímaného potlesku.
Mistra poznáte třeba i podle přijímaného potlesku.

Kdo dočetl až sem, tak si zaslouží znalost zkratky DMDU = „Domov mysli–  duchovní univerzita“ (ze sanskrtského originálu „Manaloki ashram“ – datum založení: 2. 6. 1998).

Závěrečné poznámky

V případě nenalezení něčeho, o čem si myslíte, že by v našem webu mělo být, nám to prosíme napište! Před odesláním příslušného návrhu, zvláště bez ochoty zaplatit za zrealizování, prosíme přinejmenším zkontrolujte, zda již není příslušná záležitost vyřešena v rámci našeho příspěvku „Často kladené otázky (FAQ)“ – prosíme sledujte i komentáře a sami také tam kvalitně komentujte.

Zásadní změna 7. 9. 2022 a aktualizace 28. 10. 2022:

Velmistr Radan Chrobok projevil pokoru (již i tímto prokázaně má) a požádal o Přijetí za Žáka „pod“ váženým pánem jménem Lumír Láska, jenž je podle všeho Spasitel – Buddha Maitreya. Vážený pan Lumír našeho Velmistra neoficiálně Přijal (zpráva zaslaná Messengerem). Viz vše v (a odkazy odtamtud)…: https://srdcenahrad.webnode.cz – příslušný pán navíc kandidoval na prezidenta!:) Prosíme o Vaši podporu!:)

28. 10. 2022 Velmistr Radan Chrobok dokonce složil pro pana Lumíra píseň plus překopíroval projev pro prezidentství.

Sdílejte!:)