Skutečný smysl života – 5. přednáška (AIDA + FAQ)

Velmistr Radan Chrobok/ Naše Učení

Většina lidí se snaží dát svým životům smysl. Avšak neví skutečný smysl života, a tak jejich snahy nevedou ke skutečně žádoucím výsledkům. Díky níže uvedenému přednáškovému příspěvku se můžete dostat na správnou Cestu…

Attention (Pozornost – upozornění)

Představte si, že máte klíč ke vstupu do tajného světa, kde všechny vaše nejistoty, pochybnosti i strachy zmizí jako pára nad hrnkem. Místo, kde je každý den plný smyslu a radosti. Představte si, že tento svět je vaše vlastní mysl a ten klíč je naše Učení obsahující i skutečný smysl života.

Největší vítězství kapitalismu spočívá v tom, že se lidé dřou, aby se měli alespoň *nějak dobře* a ještě to považují za vrcholné štěstí.
Největší vítězství kapitalismu spočívá v tom, že se lidé dřou, aby se měli alespoň *nějak dobře* a ještě to považují za vrcholné štěstí.

Interest (Zájem – nabídka)

Skutečný smysl života není jen další self-help knížka nebo kurz. Je to Cesta, kterou nabízí moje Škola Dokonalá DMDU, v rámci které Učíme prokazatelnou pravdu – skutečným smyslem života je rozvoj včetně spokojeného až šťastného života pro sebe a zájemce, zvláště blízké. Naučíme vás, jak se vyhnout nepříjemným následkům následování jiných „smyslů života“, jako je znudění, zklamání, vyhoření, a jak najít harmonii ve vašem životě.

Desire (Touha – cíl)

Představte si, jaké by to bylo mít každý den jasné směry a cíle. Jaké by to bylo, kdyby vaše osobní i profesní životy byly naplněné radostí a štěstím. A nejen to, představte si, jaké by to bylo mít nástroje a znalosti k tomu, abyste mohli inspirovat a pomáhat i ostatním k nalezení jejich smyslu života.

*Jediné, o co by měl inteligentní člověk v tomto světě usilovat, je poznat to, co nemůže zničit ani smrt.* Zdroj: https://citaty.net/autori/buddha

Action (Akce)

Nedovolte, aby vám život unikl mezi prsty, zatímco se pídíte za jeho smyslem nebo následujte falešný „smysl života“. Začněte ještě dnes se skutečným smyslem života a objevte radost a naplnění, které přináší život v Pravdě. Protože důležité není jenom hledaní, ale také to, co děláme, jak se rozhodujeme a hlavně jak milujeme a jak se vyvíjíme. Vaše Cesta může začít tady, teď a takTO – takže nám pošlete příslušnou poptávku!:)

Pomáháme nejen co se týká inteligence, avšak i k co nejlepšímu uplatnění!:)
Pomáháme nejen co se týká inteligence, avšak i k co nejlepšímu uplatnění!:)

*****

FAQ (Časté otázky)

1. Jaká je hlavní myšlenka vašeho Učení?

Hlavní myšlenkou mého Učení je prokazatelná pravda, že smyslem života je rozvoj a dosažení spokojeného až šťastného života pro sebe a pro zájemce.

2. Pro koho je Vaše Učení určeno?

Mé Učení je určeno pro každého, kdo hledá naplnění svého života, ať už jde o osobní rozvoj, zlepšení vztahů nebo hledání většího smyslu.

3. Co získám, když se rozhodnu následovat Vaše Učení?

Získáte jasnější pohled na to, co je v životě opravdu důležité, naučíte se, jak se plně rozvíjet a jak dosáhnout spokojenějšího ba šťastného života pro sebe a pro ostatní. Můžete dokonce dosáhnout, respektive vrátit se k Osvícení až k úplnému Osvobození!:)

4. Je vaše Učení v souladu s náboženstvím?

Ano, mé Učení je v souladu s každým pozitivním náboženstvím. Hlavní myšlenkou je rozvoj a štěstí, což jsou univerzální hodnoty, které souzní se všemi pozitivními učeními náboženskými i filozofickými.

5. Potřebuji mít nějaké předchozí zkušenosti nebo znalosti, abych mohl následovat vaše Učení?

Ne, mé učení je přístupné každému, kdo má otevřenou mysl a je ochoten se učit a rozvíjet.

6. Jak se mohu naučit Vaše Učení?

Mé Učení je dostupné prostřednictvím různých kanálů – od dokumentů digitálních i výjimečně klasických, přes online školení po osobní setkávání. Dokonce Učím tak, aby každý ze Zájemců byl sám schopen Učit. Zvláště díky tomu jsem se z Mistra stal Mistrem Mistrů, čili Velmistrem.

7. Jaké jsou nejčastější chyby, které lidé dělají, když hledají smysl života?

Jednou z nejčastějších chyb je, že lidé hledají smysl života mimo sebe, místo aby ho hledali uvnitř sebe. Další chybou je, že se lidé soustředí na materiální úspěch na úkor osobního rozvoje a štěstí.

8. Není Vaše Učení v konfliktu s moderní vědou?

Ne, mé Učení je ve skutečnosti v souladu se všemi příslušnými závěry moderní psychologie a neurovědy, které potvrzují, že osobní rozvoj a spokojenost ba štěstí jsou nezbytné pro plnohodnotný život. Pojem *Osvícení* v sobě zahrnuje i vědci doporučovanou pokročilou pozornost (lidově se tomu říká „mít otevřené oči“ či přesněji „být hlava otevřená“), zbavení se předsudků a dokonce získání nadhled u, přičemž pojem *úplné Osvobození* k tomu navíc přidává schopnost i ochotu překračovat zónu pohodlí a nemít závislost na ničem nezdravém (nerozvíjející počítačové hry a zvláště televize, toxické vztahy, drogy).

9. Co mám dělat, pokud mám pocit, že Vaše Učení pro mě nefunguje?

Pokud máte pocit, že mé Učení pro Vás nefunguje, doporučuji vám se zamyslet nad tím, zda jste skutečně otevřeni novým myšlenkám a zda jste ochotni se učit a rozvíjet. Pokud máte stále pochybnosti, rád se s Vámi spojím a proberu Vaše obavy a otázky.

10. Je možné, že Vaše Učení nebude pro mě fungovat?

Stejně jako jakékoli jiné učení i a malým „u“, tak i mé Učení vyžaduje otevřenost, ochotu učit se a čas na rozvoj. Pokud tyto podmínky kdokoliv splní, tak jsem si jistý, že mé Učení bude pro něj přínosné i příjemné.

Jak jednou řekl Buddha: "Ten, kdo je mentálně soustředěný, vidí věci podle skutečnosti." (SN XXII. 5) Meditace zbavuje mysl nečistoty zaslepenosti nebo nevědomosti; snižuje předsudky, závist a další faktory, které zatemňují naši mysl a úsudek.
Jak jednou řekl Buddha: „Ten, kdo je mentálně soustředěný, vidí věci podle skutečnosti.“ (SN XXII. 5) Meditace zbavuje mysl nečistoty zaslepenosti nebo nevědomosti; snižuje předsudky, závist a další faktory, které zatemňují naši mysl a úsudek.
Sdílejte!:)