„Jak udělat záhodný zásah – neboli Karma“ – 2. přednáška

MUDr. Ariya Jyoti, Ph.D., MBA/ 5 srpna, 2023/ Naše Učení, Vztahy

Velmistr Radan Chrobok při přednášení používá příběhy. Prosím napište nejlépe komentářem zde, jak jste pochopil(a) níže uvedené multimediální záznamy. Nás pochopitelně zajímá zásah našich sdělení. ~ Ariya Jyoti („Džjóty“)

Jak poznáte zásah Karmy

Jel jsem autobusem od metra na vzdálenou zastávku, kde se výborně vyznám. Vystoupil jsem však o zastávku dřív – omylem? Cestu tam také znám. Protože po cestě řeším věci na mobilu, tak by spíše dávalo smysl, kdybych cílovou zastávku přejel. Venku jsem se rozhodl jít rovnou k cíli své cesty, tak trochu zkratkou, místo abych šel na další zastávku. Šlo o oblast prakticky bez lidí. Přitom jsem si řekl, proč ProBoha jsem vystoupil už tam. Jen co jsem si to řekl a ušel kousek cesty, tak mne anglicky pozdravil pán cizozemského vzezření a výslovnosti. Pak se mne zeptal, jestli odtamtud jede nějaký autobus na metro. Tak jsem mu řekl ta správná čísla autobusů a nasměroval ho k zastávce, odkud jezdí autobusy na metro.

Karma je zákona akce a reakce vztažený i na vztahy a osudy lidí.
Karma je zákona akce a reakce vztažený i na vztahy a osudy lidí.

Tak ten pán měl kvalitní Karmu, která provedla zásah, abych mu jakožto dobrý rádce přišel do cesty, aby se tam neztratil. A já také měl kvalitní Karmu, protože jsem dostal možnost udělat dobrý skutek aniž by mne stál peníze či práci – ne že bych to či cokoliv jiného považoval za utrpení, jde nanejvýš o zatěžkávací Zkoušky!:)

Vyšší poradenství až ucelené Učení viz https://DMDU.kvalitne.cz – skvělá společnost vhodného Vývoje.

Jak udělat záhodný zásah

Zdravím zájemkyně a zájemce o vhodné Vztahy!:)

Před vznikem vztahu tehdy možná budoucí Partnerka právě před prvním randem v létě mi zaslala zprávu. V ní stalo, že jí není dobře a rande je tedy potřeba odložit. Odepsal jsem jí, že to bude nejspíš horkem, doufaje, že to není nervozitou z toho, jak jsem zvláštní – jsem (nejen) duchovní Velmistr!

Odpověděla mi souhlasně, že je to určitě tím horkem. Také jsem jí krom popřání příjemné koupele zaslal i radu dát mokré prostěradlo přes okno, kudy nejvíc svítí slunce. Nabídl jsem jí, že přijdu provést patřičný zásah. Čili že namočím a pověsím prostěradla podle potřeby a že přinesu domácí dřeň z jahod, jež jsem osobně nasbíral. Souhlasila a poděkovala mi. Dokonce podotkla, že ten trik s mokrým prostěradlem přes okno ani neznala.

Za chvíli mi zaslala pozvání ke společnému koupání – v soukromí její zahrady!:)

Viz obrázek bazénku.

Bazének připravený ke koupání.
Bazének připravený ke koupání.

Jsem si jistý, že vím, co říci ba jaký zásah udělat, když ženu třeba bolí hlava, aby to dobře dopadlo!:)

Poradenství až ucelené Učení viz https://DMDU.kvalitne.cz – skvělá společnost vhodného Vývoje

Sdílejte!:)