5 bodů proč být sexuální otrokyně

Velmistr Radan Chrobok/ Naše Učení, Vztahy

Proč a jak o tom ženu přesvědčit, aby byla sexuální otrokyně, nebo více hezky řečeno „subinka“ (alespoň v ložnici) – nijak nenutit! (+ příklad…)

Velmistr Radan Chrobok: Tak tohle bude opravdu odvážné napsat, že ano? Doufám, že se mi to podaří udělat nepříliš sexuální, aby to nebylo na 18+;).

Sexuální otrokyně a Osvícená osoba (kresba).
Sexuální otrokyně a Osvícená osoba (kresba).

Výchozí stanovisko

Ženy mají zvláště co se sexuality týká několik nezanedbatelných (až neférových;)) výhod nad muži (výčet viz níže). Také svou celkovou konstrukcí (měkčí tělo, prsa s možností mléka, mozek nastavený na pečování o cíl(e)…) jsou jasně určeny ke spíše submisivnímu chování, opět přednostně (a klidně i POUZE jsem čestný FEMINISTA (!) (text tady)) co se sexuality týká. To neznamená, že by muži neměli alespoň vyzkoušet submisivní sexualitu, naopak – ukázaná platí…

 1. Žena je schopna soulože se svým pohlavním orgánem i bez vlastního vzrušení (= technicky tak trochu znásilnění, i když o to přímo požádá).
 2. Žena nemá jasně viditelné vzrušení (krom případu viditelného výtoku…), natož orgasmus!
 3. Žena je schopná mít více orgasmů po sobě.
 4. Žena si snadno může udržovat i dlouhodobější vzrušení (příslušnou pomůckou však vy víte kde).
 5. Žena snáze vzruší muže – i více naráz – než naopak.

Takže, zvláště kvůli bodu 2. by muž měl mít právo zvláště při sexuálních situacích (nejen stycích) na to, aby žena alespoň hrála roli sexuální služky.

Sexuální mučírna Velmistra Radana.
Sexuální mučírna Velmistra Radana.

Hlavně jde o to, aby žena pěkně prosila (vzrušujícími vyjádřeními) co by chtěla, nebránila se vzrušujícímu vzdychání a dostatečně děkovala za každý orgasmus. Tím pak muži odpadne mimo jiné pitomá „potřeba“ ptát se ženy, jak se jí ten-který sexuální styk líbil.

https://www.youtube.com/watch?v=KFXh-G1z4WU = „VelMistr RADAn Havranice Lucie naznaceni svazovani sexualni“

Aby nešlo o zneužívání či nejméně o něco nevhodného, tak jakýkoli sexuální styk by měl být pouze pro PARtnery – více viz http://duchovni.mysteria.cz/plnohodnotne_partnerstvi.htm!:)

Vtip: Ředitel povídá své sekretářce: *Dnes budu rozdělovat prémie, chci se Vás zeptat, co děláte večer?* ... Ona: *Všechno, pane řediteli, všechno!*
Vtip: Ředitel povídá své sekretářce: *Dnes budu rozdělovat prémie, chci se Vás zeptat, co děláte večer?* … Ona: *Všechno, pane řediteli, všechno!*

Podrobnější rozbor ženské sexuality

Viz video „Jiří Charvát: Ženská sexualita„!:) K tomu ještě dodávám, že mne dost „dostává“ že ženy s make-upem, push-upkami, v krátkých sukních a na jehlových střevících se sice tak dělají patřičně přitažlivějšími až velmi vzrušujícími, avšak zároveň si i některé z takových stěžují, že je muži vnímají jako sexuální objekty… OK, uznávám, že i v takových případech by měla být žena vnímána jako osoba až Osobnost, jenže jak stopnout svou sexualitu (skoro TRVALOU TOUHU) jste-li muž?;)

Vtipný obrázek prodavačky na stánku Oreo (*Otoč, olízni, omlékuj.*) s textem *V Tesco prodávají ženu i s návodem*.
Vtipný obrázek prodavačky na stánku Oreo (*Otoč, olízni, omlékuj.*) s textem *V Tesco prodávají ženu i s návodem*.

Podrobnější rozbor mužské sexuality

Muži jsou JEDNOdušší – viz tučná slova na konci výše vypsaného bodu. Výše doporučené video se dostatečně zmiňuje i o mužské sexualitě. Muže těší vzrušovat ženu – i (zvláště) více žen – avšak (alespoň doufám, jelikož mám moc málo praxe), ne zase o tolik více než naopak, aby to byla další výhoda žen nad muži.

Proč jsem čestný feminista – následuje výčet Vidění žen

 1. Ženy jsou svou celkovou konstrukcí (měkčí tělo, prsa s možností mléka, mozek nastavený na pečování o cíl(e)…) lepší pečovatelky, vychovatelky, učitelky – a to jsou zcela zásadní role! Bez alespoň základní ženské péče (alespoň vlčice) je vývoj po porodu průšvih…
 2. Ženy počínají život (plod), nosí v sobě děti (cca 9 měsíců / kus(y)…) a rodí (v bolestech).
 3. Ženy se dokáží soustředit na – a i reálně dělat – více věcí současně.
 4. Ženy se málokdy musí ptát na cestu nebo na návod (návody neignorují!) a když už tak se poklidně ptají – nepovyšují se odmítáním se zeptat.
 5. Ženy mají více vzrušitelných vstupů (erotogenních zón) = zajímavější zábava…

Ještě viz (anglickým jazykem) https://www.facebook.com/photo/?fbid=127321873352349&set=gm.5729901327042991.

PRAXE – návody: Abych tuto stránku nemusel dát pod heslo (kvůli 18+), tak sem dám jen nejzákladnější návodné prvky.

 • Dohodněte si „stop slovo“. Moje oblíbené v češtině je „česnek“, v angličtině „lemon“ (citrón) a v sanskrtu „jaigir“ (číst „džajgir“ = vítězství, hihi). Pokud se divíte, proč prvním bodem je stop slovo, tak odpovídám tak, že na čím vyšší horu plánujete vystoupat, tak tím pokročilejší zajistěte zabezpečení.
 • Při plánu používat roubík či podobně si dohodněte „stop gesto“ – doporučuji používat poklepání podle bojových umění, aby byla šance slyšet či cítit to pro případ přehlédnutí (a nechat alespoň 1 ruku / nohu volnou pro provedení toho). Pokud plánujete přivázání / připoutání / svázání / spoutání všech končetin (včetně svázání do balíku, kozelce atd.) tak si sepište scénář patřičně podrobně a nechte si jej odsouhlasit mimo roli sexuální služky sexuálního sluhy (aby nenastala situace, že osoba ve služebné roli odsouhlasí pro sebe něco nesnesitelného).
  • Slaďte si slova (či alespoň celkovou úroveň vyjadřování a případné výjimky), abyste si i nepřímo mohli dávat najevo „která bije“. Tento bod vesele využívejte i mimo role, ba mimo sexualitu… Už nejlépe nikdy neřekněte „miláčku“ jen jako frázi!:(
Sladění se sexuální otrokyní.
Sladění se sexuální otrokyní.
 • Přečtěte si (muž i žena) všechny tři díly „Padesát odstínů šedi“ – a berte to jako ještě zkrocenou záležitost, aby to nemusel být 18+ (jako jsou například pornočasopisy). Více viz (anglicky) https://www.amazon.com/Guide-Submissive-Training-Step-step/dp/1494236257 (18+?) – je to sice pro Pány / Paní, nicméně nemělo by nic bránit sexuální otrokyni / sexuálnímu otrokovi, aby si to také přečetl(a) a věděl(a) tak na co se připravit.
 • Slaďte si a podepište – se vší vážností! (oba účastníci) „otrockou smluvu“ – no nebojíte se?.
  • Dobrá, tak tedy zase trochu vysvětlování:
   • Pokud ho / ji skutečně máte alespoň rád(a), neměl by pro Vás být problém posloužit, působit potěšení (i nesexuální). Ženy, zažili jste někdy intenzitu jakou vyjadřuje píseň „Dana – All kinds of everything (lyrics)“?! Muži, jak by se vám taková láska líbila?! 
   • Pokud ho / ji skutečně máte V ÚCTĚ (!), tak tím spíše viz výše vypsaný podbod (hehe, tohle slovo vidím v editoru červeně podtržené, avšak jsem si poměrně jistý, že není nesprávné).
   • Pokud překračujete podprůměrnou inteligenci, tak jistě přijdete na způsoby jak si právě DÍKY SUBMISIVNÍ ROLI „PŘIJÍT NA SVÉ“. Používejte pěkné prošení – včetně případného poprošení pro potrestání, nebraňte se vzrušeně vzdychat i křičet kdykoli to nebude nevhodné (máte mučírnu?!:)), důkladně děkujte a tak podobně.
 • Klidně se submisivní rolí začněte, i když jste muž – ukázaná platí – a alespoň zjistíte, co protějšek skutečně chce. Připravte se zvláště při ženském protějšku i například na uklízení, vaření, masírování, koupání (viz výše doporučená „otrocká smlouva“) – a to nemluvím o pořádné předehře.
  • Jakožto muž mám nejspíš nejradši přibližně následující postup (všimněte si, že je podán ve velké většině bez vyložené nutnosti mít k dispozici subinku:), také tam není anální sex, protože to považuji za nehygienické, nicméně nebráním se používání análních kolíků vůči své samičce a podobně):
   • Sexy striptýz (i jiná erotika) – nechť jde o žůžo ženušku nezapomenuvší parádní prádélko!:) Puštění hezké hudby. Pro povzbuzení nejprve „Super trooper“ (ABBA), aby si uvědomila, že na ni patřičně pozorně koukám. Obrázek srdce v oku - ilustrační obrázek ke cvičení *Oko srdce*. Povzbuzování, předávání pochval z mé strany pro snazší snášení studuplné (hehe, tohle slovo vidím v editoru červeně podtržené, avšak jsem si poměrně jistý, že není nesprávné) situace. To také přináší více vzrušení příslušné žůžo ženušce!:) Někdy se svleču již v tomto podbodě pro vychutnávání následujícího podbodu více způsoby.
   • Hlazení, dotýkání – osahávání (hihi), tedy nejméně NEJPRVE z mé strany. V rámci hezké hudby „Belinda Carlisle – Heaven Is a Place on Earth Lyrics“.
    • Líbání přednostně za odměnu ;).
   • Pózování, procházení se – přesun do postele, přednostně pěkně po čtyřech, to tedy (zvláště) ze strany samičky. Dále viz předchozí bod a jeho podbod. A ABBA (viz chronologický seznam skladeb) nejspíš nebude na škodu…
    • Trénink – tedy pokud je ještě potřeba. Plnění příkazů – ponižování, dobrá drezůra atd. – tento podbod se již neobejde bez subinky, že?
   • Necking a petting až heavy petting, resp.: Hraní si se sekundárními sexuálními orgány (těší mne působit potěšení své samičce), následně s primárními. Kombinovat s výše vypsaným bodem 2. a jeho podbodem.
    • Trénink – tedy pokud je ještě potřeba. Plnění příkazů – ponižování, dobrá drezůra atd. – tento podbod se již neobejde bez subinky, že?
    • Orální sex – mám skoro radši poskytování než přijímání… Pokud své samičce dovolím „udělat“ mne, tak tím plus-mínus pro daný den ve velké většině případů padá následující bod, nicméně nikoli jeho podbod.
   • Soulož jako taková, vylepšovaná předchozími body + podbody, případně plus přestávkami (nezapomenout něco na napití plus pojezení). Více „večeří“ (dalšími večeřemi mám na mysli sexuální styky)!:).
    • Trénink – tedy pokud je ještě potřeba. Plnění příkazů – ponižování, dobrá drezůra atd. – tento podbod se již neobejde bez subinky, že?
    • Orální sex – mám skoro radši poskytování než přijímání…
   • Přinejmenším dostatečná dohra pokud již jsem měl orgasmus (bod 4. a pak 2. do zklidnění).
    • Trénink – tedy pokud je ještě potřeba. Plnění příkazů – ponižování, dobrá drezůra atd. – tento podbod se již neobejde bez subinky, že?
   • Opuštění postele / sexuální situace (čili i pokud nebyla v posteli), oblékání se, další děkování, chválení… A jsme zpátky na prvním podbodu sepsaného seznamu.

Zajímavé zdroje – včetně aplikace (umožňuje číst i 18+ komiksy), návody, povídky

 • https://lenkabd.com = velký web 18+(!) s návody, povídkami, zdroji (česky)…
 • Hledejte 18+ „hentai slave“, „hentai submisive“, „hentai torture“ (a pak použijte „sex“ či „porn“ místo „hentai“ či nic). Jedno z mých oblíbených hentai je (dávám oba díly) je: https://hentaisea.com/episodes/maid-in-heaven-supers-episode-1 a https://hentaisea.com/episodes/maid-in-heaven-supers-episode-2 („Being sensitive is proof you´re alive.“ = „Být citlivá je důkaz, že žiješ.“). Ještě jednou, jde o 18+ téma.
 • Google Play (a asi i Apple…), aplikace MangaZone = umožňuje číst i 18+ komiksy, vše v angličtině (radím romance prvně – např. „Living as the emperor´s fiancee“).

Po poptávkách přidávám příklad dobré drezůry (nic nebrání dát drezůru i jako trest) a výpis úrovní plus příkladů odměn a trestů oproti orgasmům plus působení potěšení bez orgasmů.

Příklad podle poptávek, odměny + tresty oproti orgasmům plus působení potěšení (bez orgasmů)…:

Krásná kobylka / krásný kůň

Drezůrovaná osoba (pro jednoduchost budu dále psát pouze příklad pro subinku) se (nejlépe nahá) vybaví „ocasem“ (devítiocasá kočka zastrčená rukojetí co nejdále do zadečku, případně plus připevněná provázkem), rozpustí vlasy (doufejme dlouhé = hezká „hříva“), mezi zuby dostane udidlo či alespoň Pánovy slipy, nejlépe se spermatem, aby si zvykla a až NAPROGRAMOVALA NA TO / roubík; udidlo či jeho náhradu napojit na uzdu (hlavně pokud plánujete se svézt), případně plus sedlo (hledejte sedlo pro poníka). Můžete přidat rolničky (kam všude je dáte a jak je připnete?:)) až / a prsní závažíčka. Pro podobu kobylky se subinka ve stoji spatném (nejlépe na jehlových střevících či „platformách“ = kopyta)) sehne tak, aby dala dlaně na zem před sebe (ve většině případů potřebuje tohle trénovat, případně povolit pokrčené nohy, nicméně „méně je více“) a na povel „kroky / kráčej“ bude v této poloze kráčet (systémem ruka – noha a ruka – noha, nebo ruce – nohy). Na povel „klus / klusej“ co nejvíce zrychlí kráčení! Krásné kmitání končetin je jistě velmi vzrušující! Po povelu „cval / cválej“ pochopitelně přejde do cvalu – to znamená obě ruce „hop“ dopředu, pak okamžitě obě nohy „hop“ dopředu, pak zase ruce následované nohami atd. Na povel „hop“ vyskočí nahoru a na povel „hop sem / tam“ skočí na ukázané místo. S povelem „couvat / couvej“ bude couvat krokem, přičemž povel „couvat klusem / couvej klusem“ bude couvat klusem a stejný systém platí pro couvání cvalem (Trénovat, trénovat, trénovat!:). Povel „čehý“ znamená vlevo, povel „hot“ znamená vpravo. Další případné povely: „točit / toč se (+ čehý / hot // couvej + čehý / hot)“, „poskakovat / poskakuj“, „tancovat / tancuj“, „lízat / lízej (tohle / tamto)“, „cumlat / cumlej (tohle / tamto“), „sežrat / sežer (tohle / tamto)“, „přines (tohle, tamto“ / „aport“ – a další jako pro psa („k noze“, „sedni“, „lehni“, „na záda“, „hraj mrtvou“ atd.). Velmi vtipné – vzrušující je mít boty s ostruhami, sednout si subince (vhodně vytrénované) na (nahá – případně sundat sedlo) záda, zarýt do ní obě ostruhy, bouchat bičem na koně a „hyjé“! Každé „hajé“ znamená rychlen o jeden stupeň a naopak to platí pro „prr(!)“. Odpovídající odměny + také tresty (při pokažení postupu případně příkazu ještě jiného), psané systémem „odměna // trest“: 1. Smí SEŽRAT (ať mlaská jako kobylka) kostku cukru, kousek mrkve / jablka (či celou mrkev / jablko) z ruky. Běda jí jestli ruku jen škrábne zoubkem! // POŔÁDNÉ plácnutí po prdelce, případně na každou půlku jedno. 2. Smí SPÁST (ať mlaská jako kobylka) dost dobrot na zemi (stále stát jako kobylka a ať si nepomáhá rukama!), přednostně pouze zeleninu, aby nedošlo na rozmazlení. (Několikrát jsem tohle použil pro trest – přikázáním své subince spást celou kopřivu (odpovědně omytou)…) // Táhnutí za vlasy dost daleko + dost rychle aby to tedy trochu trestalo. Případně plus výše vypsaný trest. 3. Bude „připuštěna“, čili jako kobylka oprstěna / ovibrátorována / osouložena zezadu (stále stát jako kobylka!) – orgasmus odměnou (takže tak něco navíc). // Bude bita – bičem na koně až brutálním bičem (sežeňte si takový ten dlouhý bič na dobytek). Pochopitelně při příslušné podobě smí subinka již jen koňsky funět místo vášnivého vzdychání (secvičte sebekontrolu!:)), ržát pro poděkování a místo křičení (secvičte sebekontrolu!:)). Ještě smí řehtat – jednou jako „ne, Pane“, dvakrát jako „ano, Pane“, dlouhodoběji „Pane, prosím prodloužit proces.“ a opakovaně „Pane, prosím přidat…“. Pochopitelně příslušná podoba Pánovi nebrání přikázat pro příklad provedení orálního sexu (viz odpovídající obrázek, až na to že v něm subinka nemá ruce na zemi – 18+). Tak toto snad stačí pro představu, jinak podobně můžete procvičit – užívat si se subinkou podobu poslušného psa / fešné + fikané fenky, milé micinky, pěkného + pěvného / pípajícího ptáčka atd.

Odměny + orgasmy + tresty (počet bodů naznačuje doporučenou délku příslušného procesu).

Obvyklá odměna (1 bod), obyčejná odměna (3 body), obrovská odměna (9 bodů), případně plus opravdu obrovitánská odměna 🙂 (27 bodů) = pohlazení / pusinka (1 bod), hezké hlazení / pusinkování (3 body), prstění / souložení (9 bodů), plnohodnotné potěšení (předveďte co umíte!:)) (27 bodů). Sexuální otrokyně / sexuální otrok si smí body spořit pokud nedostane příkaz proti, nebo není-li nastaveno, že se spoření přeruší při pokažení něčeho (doporučuji dohodu tohoto typu, aby nenastávaly situace, kdy bude mít sexuální služka / sexuální sluha nárok na odměnu, nevybere si ji, pokazí něco, přijde potřeba potrestání a on(a) bude mít pak „právo“ prominutí oproti naspořené odměně nebo pocit nějaké nespravedlnosti při potrestání). Také doporučuji povolit spoření pouze pro daný den (ať není přetěžována paměť, případně psaní). Po odměnění nechť odměněná osoba patřičně poděkuje!

Obyčejný orgasmus (malý orgasmus), obvyklý orgasmus, obrovský orgasmus. Zvládne způsobit / zažít opravdu obrovitánský orgasmus? Pokud máte potíž(e) způsobit pokročilejší potěšení tohoto typu, tak máte možnost sexuální otrokyni / sexuálním otrokovi přikázat před poděkováním – ohlášením odpovídající orgasmové velikosti doplnit do hlášení předtím provedené potěšení pro ni. Nechť speciálně sexuální otrokyně / otroci vyjadřují vyšší vděčnost!:)

Prošení (používat při odmlouvání! – takže slovo jako „ne“, „přestat“ atd. zařadit za děkovací slovo) + děkování: Také tři úrovně (popsáno pouze pro subinku)…: „Prosím, Pane:)“ (usmát se co nejvíce mile – MILOSTNĚ!); „Pěkně prosím, Pane!:)“, „Velmi (moc) pěkně prosím, Pane!:)“ / „Prosím, prosím (+ prosím), Pane!:)“. + „Děkuji, Pane:)“ (usmát se co nejvíce mile – MILOSTNĚ!); „Děkuji pěkně, Pane!:)“ / „Pěkně děkuji, Pane!:)“; „Mnohokrát (Ti) pěkně děkuji, Pane!:)“.

Pramalé potrestání (1 bod), průměrné potrestání (3 body), přísné potrestání (9 bodů), případně (dle dohody!) převelice přísné potrestání (krev, krev!:)) = jelikož jsem líný (zatím) vše vypisovat, tak viz vše tresty u drezůry… Při povolení si subinka smí tresty odkládat (čímž se narůstají, hihi)… Jednou jsem měl moc mizernou náladu a doma skvělou subinku, takže když jsem došel domů (jídlo již hezky hotové), tak jsem své subince (paradoxně?) přikázal spořit si tresty, dokonce jsem j přikázal přerušit službu a pak jsem ji přesvědčil (jelikož již mi dokonale důvěřovala) na povolení převelice přísného potrestání (4. úroveň trestání tedy). Zkuste si představit, jak jsem se pak na ní vyřádil!:) – nicméně nakonec nelitovala :). Po potrestání nechť potrestaná osoba patřičně poděkuje a trestající osoba může případně předat pochvalu vůči výdrži (za pochvalu patří poděkování, avšak stanovte „strop“ abyste se nedostali do nekonečné smyčky pochval plus poděkování). Po potrestání by mělo následovat pro příklad pohlazení (nepočítané jako odměna) pro dání najevo odpovídajícího odpuštění.

Na tuto stránku by patřila ještě SPOUSTA sdělení, avšak jeví se mi nevhodné to dávat vyloženě veřejně, takže v případě zájmu – což důrazně doporučuji – mne kontaktujte.

Sdílejte!:)