Velmistrovy vlastní vtipy

Ariya/ 27 října, 2022/ Ostatní

Ariya: Citováno z emailu od Velmistra Radana Chroboka, kdy mi poslal níže napsané vlastní vtipy pro posouzení, nakolik jsou ty vtipy vtipné.

Přijde chlap do bordelu a že by rád něco neobvyklého. Bordelmamá povídá: „Zrovna máme akci „Dvě za cenu jedné“ a jsou to dvojčata – a to je přeci sen snad každého muže!“. Chlap spokojeně souhlasí, zaplatí a bordelmamá zavolá posluhu: „Vem tady pána za těmi siamskými dvojčaty!“.

Volá právník lékaři: „Kdykoliv si chci s manželkou užívat sex, ta ji bolí hlava – co mám dělat?“. Lékař odpovídá: „Dej jí vypí odvar z bolehlavu a bude po stížnostech!“.

Vtipy o národnostech

Letí Američan, Čech a Rus letadlem. Najednou „Prsk, prsk.“ – jiskry jsou u stropu a začne to tam hořet. Američan vstane, doběhne do řídící kabiny, vrátí se s hasičákem a uhasí to. Sice je pak letadlo bez vnitřního světla, ale letí dál. Potom se ale ozve „Prásk!“, samy se otevřou dveře – vzduch ven, zima zase dovnitř. Čech vezme vypadlou kyslíkovou masku, zhluboka se nadechne, vyskočí, vyndá z kufru kalhoty, dokluše ke dveřím, zavře je a zajistí kalhotami jako provazem. Sice dovnitř táhne, ale letadlo letí dál. Později najednou všichni tři vidí vycházet z motorů dým i plameny. První dva se otočí na Rusa, jestli je také zachrání a ten řekne: „Eto nevozmozhno. Eto rossiyskiy samolet.“.

Američan, Skot a Čech dnešní doby energo-finanční krize se sejdou v baru. Američan všem zaplatí výbornou whisky. Pak vyzve Skota, ten se chytí za hlavu, ale zatne zuby a poručí průměrné pivo. Pak ti dva dloubnou do Čecha, ale ten jen jakoby zmámeně zalže: „Glg, errr. Chlapi, já už měl moc předtím – pojďme domů!“

Drsní divoši zajmou hloupého Holanďana, normálního Němce a Čecha čilé mysli. Nalejí jim do krku krutý jed, dovlečou je totemu, co každému splní jedno přání a přislíbí přežití tomu, kdo dokáže, aby se něco nesplnilo. Holanďan hlesne, že chce být v Holandku na kvalitní klinice a doufá, že ho tam zachrání. „Pink.“ a je pryč. Němec normálě požádá protijed a doufá, že tím se snad zachrání. Čech čile řekne: „Já si přeju, aby se nesplnila přání těch troubů.“.

Hloupého Holanďana, normálního Němce a Čecha čilé mysli vyzvou kamarádi ke složení Rubikovy kostky. Holanďan hodně dlouho skládá, ale nic nesloží a vzdá se. Němec na to také nepřijde, avšak alespoň složí jednu stranu. Čech si sedne zády k nim, dvakrát šáhne do kapsy, něco dělá a za chvíli se otočí zpátky se složenou Rubikovou kostkou v jedné ruce. Normálního Němce napadne se zeptat, jak to dokázal. Čech ukáže dlaň druhé ruky a tam je velký Švýcarský nůž a Čínské sekundové lepidlo.

Vtipy o ženách

Víte jaký je rozdíl mezi bankomatem a ženskou? … Z bankomatu berete peníze a do ženský je cpete. A to má být vtipný? NE, TO JE SAKRA SMUTNÝ.

Hezká černovláska, běžná bruneta a takříkajíc blbá blondýna – se sejdou v obchoďáku s tím, že půjdou nakoupit make-up. Ta s hezkými havraními vlasy si koupí značkové zboží a nechá tam pěknou pálku. Ta běžná bruneta si koupí nějaký neznačkový make-up a nechá tam daleko méně peněz. Blondýna ale řekne: „Holky já půjdu vedle do malířských potřeb.“ Ty další dvě se ptají proč a blondýna na to: „No tam přeci mají ty nesmyvatelné barvy Dulux.“.

Víte, kdo nadává hnusněji – jestli blondýna nebo dlaždič? No, boužel blondýna – ta totiž ani neví, co říká.“.

Víte, jaký je rozdíl mezi zlou královnou a zlým králem? Když té zlé královně řeklo to zrcadlo o krásnější konkurentce Sněhurce, tak zlá královna vyrazila samozřejmě Sněhurku zabít. Když zlému králi řeklo zrcadlo o hezčím Honzovi, tak to zrcadlo poslal do prdele, protože věděl, jakou mají přitažlivost prachy!“.

Ostatní vtipy

Policajti zastaví chlápka, který na okresce okázale kličkuje. Ten první policajt povídá: „Pane, pojďte si dýchnout, protože jste určitě pil…“ Ale chlápek na to: „Vy jste asi nikdy nejel po Český silnici – díra ne-díra, jen se natírá!“.

Sportovec na letišti doběhne k odbavení a mimo jiné nese láhev s energetickým nápojem. Odbavovací úředníci mu to samozřejmě seberou s tím, že kapalinu už do letadla pasažéři přinášet nesmí. Ten sportovec na ně zařve: „Mám se tady i vychcat?!“.

Hádají se bílá a černá, která barva je lepší. Bílá povídá, že je jasně lepší, protože bílé světlo se skládá ze všech barev. A černá na to „Chramst!“.

Tři chlapi si chtějí v hospodě navzájem postěžovat, ale aby to nebylo nudné, tak si vylosují pořadí s tím, že ten další vždy musí říci co mu vadí tak, aby to obsahovalo i každý předchozí prvek. První chlap má štěstí, protože mu stačí říct, že ho nejvíc naštve nesplněný slib. Druhý chlap řekne, že mu nejvíce vadí podvádění, což také obsahuje nesplněný slib mezi partnery. Oba naznačují třetímu, že to teď bude mít těžké, ale ten jen pohrdavě prskne: „Politika, pánové, politika!“.

Přijde vyloženě opilý chlap do baru a barman povídá, že jemu již nenaleje. Chlap na to: „Nevadí, naval nějaký džbán – abych se do níějmohl vyzvracet a tak mít chlast.“

Mslt, ž bchm s mhl bjt bz lspn psmnch smhlsk jk hbrjstn? PLUS: Pražák vezme Brňáka do metra, aby na něj udělal dojem. Ale Moravák mu tam řekne: „U nás taky máme sklepy, ale chlastáme tam a nevotravujou nás tam šaliny!“

Patří masturbace mezi DIY?

Zjistil jsem, že není moc moudré při práci jako ostraha na letišti projevit nadšení zvoláním: „To je BOMBA!“

Pár vtipů, které znám

Vybourá se nejnovější Mercedes, starší Škodovka a starý Trabant. Až je po všem, tak tři majitelé se sejdou v baru a ukazují si navzájem účty ze servisu. Majitel Mercedesu má škodu šíleného půl miliónu. Majitel Škodovky naříká nad drsnými dvaceti tisíci. Ale majitel Trabantu se směje a všechny zve. Jemu totiž přišlo pět tisíc za to, že servis udělal z toho bakelitového Trabanta trsátka!

PŮVODNĚ CIZÍ KRESLENÝ VTIP doufám vtipně popsaný

Maminka s malým chlapečkem letí letadlem a před nimi sedí starší pár pasažérů. Chlapeček si hraje s modelem a najednou zavolá na maminku: „Mami, letadlu upadlo křídlo!“ Zepředu zazní dvoje chrčení, protože tam ti dva postarší pasažéři jsou v šoku – že ano…“.

Vtip o ulomeném křídle letadla.
Vtip o ulomeném křídle letadla.
Vtip: Ředitel povídá své sekretářce: *Dnes budu rozdělovat prémie, chci se Vás zeptat, co děláte večer?* ... Ona: *Všechno, pane řediteli, všechno!*
Vtip: Ředitel povídá své sekretářce: *Dnes budu rozdělovat prémie, chci se Vás zeptat, co děláte večer?* … Ona: *Všechno, pane řediteli, všechno!*

Příklady cizích obrazových vtipů

Vtipný obrázek prodavačky na stánku Oreo (*Otoč, olízni, omlékuj.*) s textem *V Tesco prodávají ženu i s návodem*.
Vtipný obrázek prodavačky na stánku Oreo (*Otoč, olízni, omlékuj.*) s textem *V Tesco prodávají ženu i s návodem*.
Vtip - zpráva o politické situaci České republiky ve znakové řeči.
Vtip – zpráva o politické situaci České republiky ve znakové řeči.

Sdílejte!:)