4 svatá Setkání ročně

Vedení Dokonalé DMDU/ Naše Učení, TTRPG

Svatá Setkání pořádáme 4 ročně – pravidelně (od 2. 6. 1998 včetně, čili v 2023 bude již 25 sekvence), přičemž proměňujeme program – včetně vstupů dle dohod!:)

Pozor, platí pravidla chrámu pro všechny! Prosíme každého účastníka o alespoň stručný zápis pokud možno i s reprezentativními fotografiemi (dodejte dokument *.doc, fotografie i zvlášť).

Velmistr Radan Chrobok vyhradil níže napsané dny duchovnímu Dosahování v rámci svatých setkání

17. 2., respektive nejbližší další víkend – narozeniny Velmistra Radana Chroboka.

2. 6., respektive nejbližší další víkend – výročí založení Dokonalé DMDU.

14. 10., respektive nejbližší další víkend – narozeniny Velmistrovy Mistryně (nyní není naživu) – viz http://duchovni.mysteria.cz/linie_mistru_dmdu.htm.

31. 12., 1. 1. a 2. 1. – Silvestrovsko-novoroční setkání.

Prostory připraveny dle dohody

Velmistr Radan Chrobok a jeho Žákyně (orientální tance).
Velmistr Radan Chrobok a jeho Žákyně (orientální tance).

Připravený program pro svaté Silvestrovské setkání či pro víkendové

31. 12. / pátek – začínáme až večer 1. 1. / sobota2. 1. / neděle
Ráno (7 – 10): Potkávací písně, naše novinky – vykládané VelmistremSilvestrovsko-novoroční meditaceDLE DOHODY
Dopoledne (10 – 12): DLE DOHODY5 postupů pro perfektní páteř
Hraní RPG pro vhodný Vývoj
Odpoledne (13-18): DLE DOHODYTransovní tančeníPokračování hraní RPG pro vhodný Vývoj
Večer (19-21): Silvestrovské usebrání, ovšem oslava plus přijatá předsevzetí, plány vykládané Velmistrem / DLE DOHODYInteligentně Invenční investování (3I)Dokončení hraní RPG pro vhodný Vývoj
Před večerkou (21 – 22): Silvestrovsko-novoroční meditace (do rána včetně) / DLE DOHODYJóganidra – Jógový spánek alias SUPERSPÁNEKPotkávací písně
Cena celkově je jen svatých sedm set Kč / osoba, nicméně nižší ke kratšímu zúčastnění zavrhujeme (při plné platbě však můžete přijít i odejít kdykoli).
V případě zájmu neváhejte napsat!:)

Věci, jaké řešíme a zároveň možná témata Setkání

Text s „Veci, co ted resim:“ poslal yogale Matang (Mgr. Vilém Maršík) – člen vedení DMDU (Dvory mysli duchovní univerzita). Odpovídal Satguru Tatrawadarsi – zakladatel a vedoucí DMDU.

MOTTO: Nejde zdaleka tolik o ekonomické, ani o sociální, ani o politické a ani o vojenské problémy. Jde totiž hlavně o DUCHOVNÍ PROBLÉMY!   / Parafráze z knihy „Hovory s Bohem“ – Neal Donald Walsch /

Na úrovni Příčin jde vždy o duchovnost příslušných lidí – jde o jejich duševní vlastnosti, směrování a motivace jejich duší a o jejich vztahy (jakožto i duševní až duchovní záležitosti). Každá pravé duchovní učení se zabývá řešením takových problémů a dokonce i Rozvojem navíc – pro další (nejen) DUCHOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Uvítám reakce na mé rady – zvláště jak se podařilo jejich případné použití…

Zatím za danou práci žádám jen takovou protislužbu, přičemž uvítám i cokoli navíc.. 🙂

– management firmy, ktery radsi necha schopne lidi odejit, nez aby jim dobre zaplatil.

::: Můžeš také odejít (komu není rady…).     X   Můžeš jednat ve směru i nefinančních kompenzací za práci zaměstnanců. Firmy obvykle mohou zajistit lecjaké služby i zboží levněji. Když je potom nabídnou k prodeji zaměstnancům, tak to pro zaměstnance může být stále levnější než kdyby si to kupovali sami a firma na tom nemusí prodělat. Klasickým příkladem jsou stravenky, permanentky do bazénu, atd. Další výhodou firmou nabízených (proti)služeb jsou možnosti budování týmu – od permanentek, přes firmou pronajaté prostory (jednorázově i trvale) na firemní akce (!).

Ostatně v DMDU se za práci organizátorů a ani lektorů vůbec neplatilo – což právě řeším. Minimálně bude potřeba nad rámec úhrady nákladů (!) zajistit alespoň protiSlužby (nejlépe navíc k i světským oceněním i duchovní Práce), jinak se „zájemcům“ nebudu věnovat v zájmu udržitelnosti fungování mé osoby a systému DMDU… :::

– nektere zeny, ktere nechapou posvatnost vztahu muz/zena (kdo se ma divat na jinak krasne zeny, ktere delaji, ze by radsi zenami nebyly?).

A kde sehnat zeny, ktere chapou duchovni souvislosti sveho zenstvi?.

::: Můžeš být bez takových (osobních) vztahů (můžeš ignorovat současné vlivy jdoucí proti ženskosti a také ženy jenž se těmi vlivy nechají potlačit až zablokovat).   X   Můžeš navazovat Vztahy spíše duchovní, či i osobní se ženami jenž chápou – což v zásadě znamená +- duchovní ženy;)… (můžeš šířit Učení o důležitosti až nezbytnosti ženských principů a i prakticky pomáhat Zájemkyním o i Vyšší Ženskost…). Tento bod souvisí s méně známými (a více náročnými) prvky duchovního Učením, takže je vhodné Bližší Konzultování se Mnou či Podobně…:::

– ceske stado, kteremu chybi solidarita, a tak si neni ochotno prosadit skoro nic (da se neco udelat, aby se jim rozsvitilo, nebo se musi stat poradny prusvih?).

::: Můžeš ignorovat ono stádo lumíků řítící se do propasti a spoléhat na to, že nebudeš smeten… (jakože se chystá VELKY PRUSVIH)    X    Můžeš šířit duchovní Učení a Pomáhat tak Příjemcům získat Ochranu (sám jsi Chráněn přese Mne)… :::

– nektere nezdrave tendence ve svete (nove zavody ve zbrojeni, situace kolem autorskych prav, zasahy statu do soukromi a omezovani prav atd.).

::: Můžeš ignorovat (viz bod výše)…   X   Můžeš pomocí duchovních technik a podobně (a i jakkoli jinak budeš moci) přispívat k vlivům pro zlepšení (jinak NASTANE VELKY PRUSVIH – viz výše uvedený bod). Tento bod souvisí i s méně známými (a více náročnými) prvky duchovního Učením, takže je vhodné Bližší Konzultování se Mnou či Podobně…:::

Fungování duchovního setkání

CHOVÁNI NA DUCHOVNÍ ÚROVNI – pro neznalé viz http://duchovni.mysteria.cz/pravidla/pravidla_chramu_dmdu.htm!

Na duchovních setkáních DMDU žádáme jednání s duchovní formou – neformální jednání je nevhodné. Uctivé a jinak patřičné chování přispívá k vhodné (duchovní) atmosféře prostoru, k souladu účastníků a činností.

Není vhodné jednat jako (jen) „mezi kamarády“. Nižší roviny (osobní) nejsou dost účinné pro i duchovní rozvoj. To platí zvláště vzhledem k Přínosu, který Dává Učitel až Mistr – Poslání, co má…

Když budou účastníci dodržovat duchovní principy, tak ručíme za nevyšší prospěšnost všech Setkání všeobecně i všech schválených činností konkrétně…

Uvítání – zpěv mantry AUM („óm“). Kdo nechce zpívat či účastnit se dalších společných činností, tak ať ani nechodí – a ani později. Zpívání mantry AUM bude na zahájení každý den a kdykoli určují duchovní Principy!.

Obřadní požehnání prostor, pokrmů, činností vč. výkladu proč se to dělá, jak to funguje, atd. V tomto bodě je možné dát první témata. Zvláště například zopakování všeho od základů ovládání paraPSYCHICKE ENERGIE (psychoenergetický pancíř např.), přes MENTALNI PROGRAMOVANI včetně využití doby spánku (lucidní snění, astrální cestování (!), zpracování mentálních úloh při spánku (!), atd.), až po DUCHOVNI PRINCIPY (od Služby Mistrovi po Napojení na Vševědoucnost). Vidíte ty Možnosti?!

Zpívání či recitace

  1. Mantry – povinně alespoň pár: Mantra míru a mantra Mistr – Žák.
  2. Duchovní písně – alespoň pár písní společně.
  3. Duchovní básně – recitace alespoň jedné básně na ukázku…

I mimo případné vyloženě pěvecké setkání (zpěv jako jediné či hlavní téma) platí, že zpěv pomáhá k harmonizaci skupiny i uvnitř jednotlivců

Témata k pravidelnému opakování

þ     DUCHOVNO JAKO CELEK – čili co vše to obsahuje, řeší a ovládáPokud bude někdo trvat na přístupu „od konkrétních bodů (zájmů) nahoru k celku“, tak viz níže uvedený bod. Je možné zaměření jen na body zájmu, avšak je vhodné alespoň zmínit oblasti a jejich principy podle nichž příslušné body fungují.

þ     K čemu slouží jaká úroveň – čistě duchovní, duševní i fyzické možnosti. Můžeme to probrat od základů (i fyzické zdraví) po Nejvyšší Cíl (Osvícení a co DAL:)). Můžeme to pojmout i velmi stručné – avšak mělo by to být na každém duchovním Setkání ať už jako vyjádření Úcty (a připomenutí si možností) Učení, tak i jako základní poznání pro začátečníky.

þ     ROZLIŠENÍ FUNGOVÁNÍ. V tomto bodě JASNĚ ROZLIŠÍME, co je dlouhodobě (natož trvale) nefunkční, co je šarlatánství, co je „tahání peněz z lidí“, jak poznat a dokázat takové případy, atd. Vysvětlíme jak poznat opravdové (vyšší) hodnoty – duchovní i osobní. Zaměříme se na to, jak najít a poznat vhodné duchovní zdroje – od knih až po pravého duchovního Mistra.

þ     Přínosy a šíření duchovního učení obecně a DMDU konkrétně včetně placení za služby a zboží, protislužeb a podpory. Připomeneme co obnáší Učení DMDU, JAK a PROC šířit DUCHOVNI UČENÍ obecně, a DMDU konkrétně… K placení vůči DMDU (viz ceník DMDU) vysvětlíme (prokážeme), že nejde o „tahání peněz z lidí“ ani jiné přístupy v duchu „sekta“ – že požadované platby DMDU jsou jen za náklady. Každý zájemce o duchovní záležitosti by měl pochopit, že duševní a natož čistě duchovní hodnoty nelze získat za peníze, nicméně bez peněz se v této civilizaci a době téměř nedají získávat a rozvíjet.

Ve volných bodech setkání je možné věnovat se tématům i dle dohody na místě. 

Přímo na Setkání máme ve zvyku upřednostnit zájmy těch, co mají méně času… Velmistr Radan Chrobok bude (ne)schvalovat návrhy…

Těšíme se na každou osobu dobré vůle – takové Zveme do duchovního učení…

Sdílejte!:)