3. Transformační trénink – být dobrý člověk

Vedení Dokonalé DMDU/ Transformační tréninky

Být ryze dobrý člověk přináší zvýšenou přitažlivost i návratnosti všeho dělaného dobra a dokonce to umožňuje – a teď se podržte – být v nebi už na Zemi!:) Proto jsme to vybrali jako třetí transformační Trénink (viz všechny). Níže následuje je podklad pro příslušný Trénink (= transformace). Níže následuje podklad pro příslušný Trénink (= transformace). Upozorňujeme, že bez alespoň Učitele je to obtížné a že zde podáme jen podklad. Chcete abyste byl(a) dobrý člověk – žůžo žena / dokonalá Dáma či přitažlivý pán / mužný muž? Zamyslete se, zda jste skutečně dobrý člověk! A co Vaši blízcí?! Tak to jste právě teď a tady a takto (3t!:)) na té nejlepší adrese!:)

Připravte se (kontakt a natož setkání s kýmkoli z našich Učitelů až Velmistrů nebývá nenáročná záležitost)

Přečtěte si o konkurenčním kurzu jak být ryze dobrý člověk: https://katkakunova.cz/novy-cyklus-kurzu-jak-se-stat-ryze-dobrym-clovekem.

My pochopitelně nabízíme přinejmenším tentýž výsledek, navíc i s jen online účastí!:)

Otestujte se (svou spravedlivost)…: http://www.skola-zdravi.cz/?clanek=oko-za-oko-zub-za-zub-test – pokud dosáhnete výsledku s jednou či žádnou chybou bez nápovědy (natož podvádění), tak nás kontaktujte a my Vám rádi nabídneme spolupráci!:)

Naše hlavní Učebnice s velkým U – to koukáte, že?;)

Kniha *Klíč k Tajemství Dokonalosti* - Katarína Kuňová a Hana Přádová
Kniha *Klíč k Tajemství Dokonalosti* – Katarína Kuňová a Hana Přádová

První z knih poselství Avenna podrobně vymezuje cestu člověka k opravdové Dokonalosti a naznačuje, jak touto cestou jít. Snaží vyvrátit omyly ohledně lidské dokonalosti a její dosažitelnosti. Dokonalost je dosažitelná!:)

„Je důležité Vědomě Poznat Dokonalost, aby si člověk připomenul a uvědomil, jaký má Vědomě být.“
(slova knihy)

Kniha o Duši, zamčených duchovních bránách, díle Dokonalosti, síle záměru, o lidském jednání – jeho zákonitostech a o Dokonalém pocitu Blaženosti Duše…

Viz video – vtipná přednáška o mužském a ženském mozku: https://fb.watch/n8_5YHAjAy.

Co přinejmenším je potřeba a co Vás rádi naučíme aby z Vás mohl být dobrý člověk

  1. Sebepoznání – my děláme velmi zajímavé rozbory povahy (viz příklad – anglicky) – v případě zájmu nás kontaktujte!:)
  2. Rozlišování a nejspíš i další 3 sádhany – úkoly po Žáky.
  3. Alespoň základy sebeobrany (čekali jste to, ne?;))

Co se díky Tréninku jak být dobrý člověk naučíte

Pomáháme nejen co se týká inteligence, avšak i k co nejlepšímu uplatnění!:)
Pomáháme nejen co se týká inteligence, avšak i k co nejlepšímu uplatnění!:)

Chcete-li lepší výsledek – resp. hlavně to vše pořádně pochopit – tak nás kontaktujte!

Pro muže Trénink jak být dobrý člověk například znamená:


        Být v mužské síle je neskutečný zážitek. Dokonce máš i pocit, že jsi fyzicky vyrostl. Najednou zvládneš i to, co dříve nešlo nebo jen s velkými obtížemi. Začneš si uvědomovat, že jsi pro ženy přitažlivý, a to dokonce, i když nejsi nijak zvlášť upravený.
        Začneš být přitažlivý pro peníze a pro úspěch. Co sis dříve ani nedokázal představit, najednou můžeš realizovat.


        Dokážeš obejmout svou ženu tak, že se jí udělá dobře, i když jinak by byla nabručená, nešťastná nebo depresivní celé hodiny. Přestaneš být bezbranný vůči ženám, nebudeš se bát, že jim ublížíš. Budeš se cítit pevně a jistě ve svém středu. Začneš si všímat, že už jen Tvou přítomností dochází k příjemné změně u ostatních. Nebudeš se muset hnát za mocí a budeš ji mít.


        Budeš dobrým vzorem svým dětem. Budeš oporou pro celou svou rodinu, aniž by Tě to vyčerpávalo. Naopak začneš vidět, jak je úžasné být hlavou a pilířem rodiny. Co Ti dříve vadilo nebo Tě vyčerpávalo, dnes buď s klidem odmítneš nebo zvládneš s radostí.


        Tvá žena i rodina se vedle Tebe zklidní a budou šťastnější. Vše půjde snadněji. Celý svět Tě bude více respektovat. Za méně práce dostaneš více koláčů.
        Budeš k sobě přitahovat více ženské ženy, ubude bojů a přibude lásky, respektu a jemnosti v Tvém životě.

Pro ženy Trénink jak být dobrý člověk například znamená:

       
        Být v ženské mocné slabosti je zážitek naplňující srdce i duši. Když v ní budeš na 100%, nebude nic, co by Tě mohlo ohrozit, budeš se moci úplně odevzdat a přitom být v bezpečí. Dostaneš se do absolutního klidu, přijetí a dělání neděláním.


        Budeš si užívat obdivných mužských pohledů, každý muž bude toužit Tě hýčkat. Budeš v bezpečí před agresivitou i před nástrahami vnějšího světa. Zažiješ dětskou nevinnost a přitom budeš plně ŽENOU. Uvolnění vede k plnějšímu prožívání celého života, sexu i menší bolestivosti menstruace. Budeš milovat, že jsi ŽENOU a nebude nic, co bys mužům záviděla.


        Snadno najdeš MUŽE, který dá s radostí oporu Tobě i Vašim dětem. Dokážeš dát dětem to nejpodstatnější, co může matka dát – vyživíš je pro celý život mateřskou a ženskou energií. To neznamená, že nebudou konflikty, ale už jen přítomností ženské energie se začnou rozpouštět.


        Najdeš v sobě naplnění a už nebude platit: „Neví, co chce a nedá pokoj, dokud to nedostane.“ Budeš milována a budeš to cítit. Najdeš svého prince, ale on bude král a Ty královna.
        Tvá přítomnost bude hojivá a bude Tebou prostupovat láska. V tom najdeš štěstí a naplnění.
       
Námitka: Ale tohle je až moc sladké. Tohle snad ani není možné. Nevěřím tomu.

        Odpověď: Ano, máte pravdu. Pro drtivou většinu lidí je to něco, co nelze v životě zažít. A je pravdou, že budu nadšený, když to po pouhém seznámení se s tímto tréninkem zažije i jen jediný člověk jen na milisekundu. Odstavce výše neukazují výsledek jednoho kroku, ale delší cesty, kterou tento trénink umožňuje.

        Na druhou stranu podle mých zkušeností téměř každý pocítí alespoň malou změnu tímto směrem. Kdo ne, tomu se na konci tohoto tréninku budu ještě víc věnovat, aby měl aspoň malou zkušenost příslušné energie v sobě.


        Muži i ženy navíc v tomto tréninku dostanou návod na cvičení, kterým daný proces mohou posilovat a přibližovat se i sami doma stavům popsaným nahoře. Vím, jaké to je být slabým mužem a kdyby tehdy takovýto trénink existoval, rád bych za něj dal statisíce a pořád by se mi to vyplatilo.
       

Muž, který nejde do mužské energie, je sám proti sobě

       
        Mužům se vyplácí každý krok směrem k mužské energii. I jen po jediném kroku v tomto tréninku pocítí změny k lepšímu. Pro muže je tento proces velmi příjemný, protože samotná cvičení jsou pro muže přitažlivá (jediný, kdo je nechce podstupovat, je jejich strach) a každý krok se ihned vyplácí. Je jen jedna nepříjemnost spojená s cestou k mužské energii a tou je možná reakce okolí. Pokud lidé kolem Vás byli zvyklí, že vše půjde podle nich, bude pro ně Vaše změna trnem v oku. A možná začnou házet klacky pod nohy. Ale když vytrváte, i oni Vám pak poděkují.
       

Ženy potřebují bezpečné prostředí

       
        Na druhou stranu pro ženy je celý proces podstatně náročnější. Proto ženy musí cestu k ženské energii spojit s přijetím mužské energie. Pokud by žena šla ihned úplně jen do ženské energie, většina by to nezvládla, protože jejich strachy by jim to neumožnily. Proto je posun u žen pozvolnější, aby si mohly průběžně na novou energii zvykat. I v tom je toto uspořádání tohoto tréninku jedinečné, protože jak jdou muži více do mužské energie, ženy mohou bezpečně více a více jít do ženské. Tohle žádný trénink, kde jsou jen muži nebo jen ženy, nemůže nabídnout.


        Z principu cesta do ženské energie je nemožná bez důvěry nebo bez ochraňující mužské energie. A jen málo žen (i mužů) dokáže životu důvěřovat natolik, aby se mohly vydat k ženské energii bez bezpečného ochraňujícího kruhu zdravé mužské energie.

*… Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.*
*… Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.*

Délka a cena tohoto Tréninku

Ze zkušeností i mimo DMDU víme, že nejkratší potřebná doba na nové Nastavení je 28 dní (lunární měsíc). V případě tréninku i s malým „t“ je potřeba trénování přinejmenším 2 hodiny denně (nejlépe 1 ráno a 1 večer), přičemž za každou vynechanou hodinu je namístě trénování alespoň 2 hodiny (ne nutně naráz) další den.

U tohoto tréninku stačí nepřímé (online) vedení s konzultacemi k jednotlivým tématům – Nastavením. Proto Vám naúčtujeme následující položky pro platbu předem (nevyužité položky zpětně neproplácíme)…:

2 hodiny vstupního výkladu a analýzy Vašeho stavu pro perfektně přizpůsobený Trénink (!), každá po 1 000 Kč = 2 000 Kč

2 hodinové konzultace (tento Trénink obnáší 2 témata – Nastavení), každá po 1 000 Kč = 2 000 Kč.

Baťovská sleva = -1 Kč

Celkem 3 999 Kč

Jsme si jistí, že tato naše nabídka je velmi vzácná (ne-li jedinečná) a nejspíš nejlevnější.

Sdílejte!:)