14 bodů na téma: Bezpečný a harmonický domov podle Jógy a psychotroniky (magie)

Vedení DMDU/ 13 května, 2022/ Naše Učení/ 0 comments

Zcela zásadní je mít domov, kde je pohoda – nanejvýš neutrální vztahy (avšak nad lhostejností), přičemž přednost má co vyzařujete Vy… Více viz video „Vnitřní vlivy vztahů„!

Obrázek domova (pro příspěvek *Bezpečný a harmonický domov...*).
Obrázek domova (pro příspěvek *Bezpečný a harmonický domov…*).
Hodí se mít doma alespoň dva hlavní elementy (voda – fontánka, oheň – svíčka / vonná tyčinka). Co se elementu vzduch týká, tak postačí patřičně větrat – nenechávat však otevřené dveře aby tak nedocházelo na (nepřímé) zvaní i nežádoucích bytostí. Pro element země stačí hlína v květináči (v každé místnosti) nebo alespoň pár kamínků (také v každé místnosti), nejlepší však je dát do rohů každé místnosti křišťály (viz níže). Element éteru zastoupí svatý obrázek či alespoň symbol (v každé místnosti) – nejlépe však alespoň 1x měsíčně návštěva svaté osoby (více viz níže).

Zabezpečení pro domov + zdůvodnění (!:))

 1. Ostrý (nezavírací) nůž (nelámací!) pod prahem vstupních dveří bytu či domu – pokud bydlíte v celém domě. + Vytváří psychotronicko-symbolický tvarový zářič „odřezávající“ nevítané návštěvy.
  1. Podobný přínos má meč či i jiná – avšak použitelná (!) zbraň umístěná někde vevnitř – viditelně.
 2. Podkova nad vstupními dveřmi bytu či domu – pokud bydlíte v celém domě. + Vytváří psychotronicko-symbolický tvarový zářič – „bránu“ podporující vstup pouze pozitivních bytostí. Přitahuje štěstí (a stříbrná podkova i bohatství, jestli můžete investovat tolik peněz abyste si ji pořídili:)).
  1. Podobný efekt má vysvěcení příslušných prostor.
 3. Zakrytí zrcadel (!) alespoň záclonami. + Znesnadňuje až zablokovává (při plném překrytí) vstup nevítaných Návštěv z jiných světů a Špehování přes křišťálovou kouli a podob. – neblokuje (zne)užití Třetího oka).
 4. Zrcadélka či CDčka (!:)) zavěšená venku před okny + viz výše, navíc rozptyluje i (zne)užití Třetího oka zvenku.
  1. Trochu podobný přínos má zatažení záclon i závěsů.
 5. Křišťály (stačí malé) v rozích bytu či domu pokud bydlíte v celém domě. V případě domu není na škodu dát ještě jednu sadu křišťálů do každé ložnice či dokonce do každé místnosti (opět do rohů). + Vytváří psychotronicko-symbolický materiálový (energetický) zářič – zabraňuje vstupu Nečistotám včetně Nečistých bytostí.
  1. Spirála, nejlépe 3D Feng-Shuei spirála (zavěsitelná od lustr, viz níže křišťál pod lustrem) – materiál kov / křišťál, nestačí papír natož plast.
  2. Kruh = Ochrana (nejlépe svěcenou křídou nakreslit kolem každé postele), počítá se i lapač snů (viz níže).
  3. Stejný efekt, avšak pouze na nositele, má nošení křišťálu, zvláště přímo na těle.
  4. Nejlepší by to bylo s diamanty!:) – ale ty nejspíš nedáte do rohů bytu / domu…
 6. Rozumně větší křišťál pod lustrem v (hlavním) obývacím pokoji. + Viz výše, se zvláštním zaměřením na Čištění prostoru (vč. negativních emocí a nálad).
 7. Spirála – pravotočivá či Feng-Shuei, měděná, stříbrná či dokonce zlatá (papírová či dřevěná nestačí). + Vytváří psychotronicko-symbolický tvarový a zároveň materiálový (energetický) zářič – podporuje pozitivní procesy v prostoru (pravotočivá spirála je vysloveně pro rozvoj, zvláště duševní i duchovní).
 8. Alespoň 1× měsíčně zapálená vonná tyčinka, avšak pomáhá pouze (svatý) santal + Viz výše o vysvěcení prostor.
  1. Hořící svíce (alespoň o nedělích), nejlépe posvěcená (alespoň v hlavní místnosti) + Viz výše (a i komentář k obrázku)…
 9. Alespoň 1x měsíčně návštěva Svaté osoby a lépe uspořádání Svatého setkání. + Viz výše o Čištění i vysvěcení prostor.
 10. Živé květiny (nejlépe lilie – Čistota a růže – krása i bohatství), rozhodně ne však jedovaté (tchýnin jazyk) nebo kaktusy (ani netřesky neradím). Vytváří psychotronicko-symbolický materiálový (energetický) zářič podporující delší život a zdraví, další vliv viz výše.
 11. Pavučina, ideálně i s živým pavoukem (snad sačí nakreslená, lépe však jako lapač snů – viz výše). + Přitahuje štěstí, zlepšuje organizovanost a vztahy (tvarový zářič – pavučina).
 12. Kočka / kocour (více je lépe)… + Pohlcuje, ba transformuje negativní energie na pozitivní.
  1. Nechte ji / jeho vybrat místo na spaní i kdybyste měli přestěhovat postel(e) – nespěte a ani se déle nezdržujte minimálně 1m v okolí, protože tam bude kočka nejvíce nasávat negativní energie (a přeměňovat je, přednostně při předení).
 13. Lapač snů (v každé ložnici). + Pohlcuje zlé sny a útoky založené na tom principu (včetně nevítaných návštěv ze / skrze snový svět)…
 14. Šupina v pokladničce aˇž) v trezoru a hlavně v peněžence. + Přitahuje peníze (tvarový zářič).

Pokud víte o něčem neuvedeném výše dejte mi vědět prosím (viz kontaktní formulář) – Velmistr Radan Chrobok – Sri Satguru Tatrawadarsi (= Vznešený Velmistr „Pán Osvobození“).

Možnosti pro sdílení

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*