14 bodů na téma: Bezpečný a harmonický domov podle Jógy a psychotroniky (magie)

Vedení Dokonalé DMDU/ 13 května, 2022/ Naše Učení

Zcela zásadní je mít domov, kde je pohoda!:) To znamená zvláště mít v nejhorším neutrální vztahy (avšak nad lhostejností). Přednost má to, co vyzařujete Vy. Více viz video „Vnitřní vlivy vztahů„!

Obrázek domova (pro příspěvek *Bezpečný a harmonický domov...*).
Obrázek domova (pro příspěvek *Bezpečný a harmonický domov…*).

Hodí se mít domov s alespoň dveřmi hlavními elementy (voda – fontánka, oheň – svíčka / vonná tyčinka). Co se elementu vzduch týká, tak postačí patřičně větrat. Nenechávejte však otevřené dveře aby tak nedocházelo na (nepřímé) zvaní i nežádoucích bytostí. Pro element země stačí hlína v květináči (v každé místnosti) nebo alespoň pár kamínků (také v každé místnosti). Nejlepší však je dát do rohů každé místnosti křišťály (viz níže). Element éteru zastoupí svatý obrázek či alespoň symbol (v každé místnosti). Lepší je však alespoň 1x měsíčně návštěva duchovní osoby (více viz níže) a nejlepší je uspořádání svatého setkání.

Harmonizace až parapsychické zabezpečení pro domov + zdůvodnění (!:))

Zabezpečte vstupy

1) Ostrý (nezavírací) nůž (nelámací!) pod prahem vstupních dveří bytu či domu. Pokud bydlíte v celém domě. + Vytváří psychotronicko-symbolický tvarový zářič „odřezávající“ nevítané návštěvy.

Podobný přínos má meč či i jiná – avšak použitelná (!) zbraň umístěná někde vevnitř – viditelně.

2) Podkova nad vstupními dveřmi bytu či domu. Pokud bydlíte v celém domě. + Vytváří psychotronicko-symbolický tvarový zářič – „bránu“ podporující vstup pouze pozitivních bytostí. Přitahuje štěstí (a stříbrná podkova i bohatství, jestli můžete investovat tolik peněz abyste si ji pořídili:)).

Podobný efekt má vysvěcení příslušných prostor.

3) Zakrytí zrcadel (!) alespoň záclonami. + Znesnadňuje až zablokovává (při plném překrytí) vstup nevítaných Návštěv z jiných světů a Špehování přes křišťálovou kouli a podob. Avšak ani to neblokuje (zne)užití Třetího oka).

4) Zrcadélka či CDčka (!:)) zavěšená venku před okny + viz výše, navíc rozptyluje i (zne)užití Třetího oka zvenku.

Trochu podobný přínos má zatažení záclon i závěsů.

Vylepšete vnitřek i osobní vybavení – element země a éter (i elementvoda)

5) Křišťály (stačí malé) v rozích bytu či domu pokud bydlíte v celém domě. V případě domu není na škodu dát ještě jednu sadu křišťálů do každé ložnice či dokonce do každé místnosti (opět do rohů). + Vytváří psychotronicko-symbolický materiálový (energetický) zářič. To zabraňuje vstupu Nečistotám včetně Nečistých bytostí. Nejlepší by to bylo s diamanty!:) – ale ty nejspíš nedáte do rohů bytu / domu…

6) Rozumně větší křišťál pod lustrem v (hlavním) obývacím pokoji. + Viz výše, se zvláštním zaměřením na Čištění prostoru (vč. negativních emocí a nálad).

Stejný efekt, avšak pouze na nositele, má nošení křišťálu a natož diamantu, zvláště přímo na těle.

7) Lapač snů (v každé ložnici). + Pohlcuje zlé sny a útoky založené na tom principu (včetně nevítaných návštěv ze / skrze snový svět)… Lapač snů má silné účinky jakožto zástupce elementu éter.

8) Spirála, nejlépe 3D Feng-Shuei spirála (zavěsitelná od lustr, viz níže křišťál pod lustrem). Její materiál by měl být kov / křišťál, nestačí papír natož plast. Spirála spojuje účinky elementu země dole) a elementu éter (nahoře). Spirála – pravotočivá či Feng-Shuei, měděná, stříbrná či dokonce zlatá (papírová či dřevěná nestačí). + Vytváří psychotronicko-symbolický tvarový a zároveň materiálový (energetický) zářič. Podporuje pozitivní procesy v prostoru (pravotočivá spirála je vysloveně pro rozvoj, zvláště duševní i duchovní).

9) Kruh = Ochrana (nejlépe svěcenou křídou nakreslit kolem každé postele), počítá se i lapač snů (viz níže). Kruh spojuje účinky elementu země (zvláště když je nakreslen na zemi) a elementu éter.

Mějte doma živo

10) Živé květiny (nejlépe lilie – Čistota a růže, jež symbolizuje krásu i bohatství). Rozhodně ne však jedovaté rostliny (tchýnin jazyk) nebo kaktusy (ani netřesky neradím). Vytváří psychotronicko-symbolický materiálový (energetický) zářič podporující delší život a zdraví, další vliv viz výše. Květiny, zvláště živé spojují element země a element voda.

118) Pavučina, ideálně i s živým pavoukem (snad stačí nakreslená, lépe však jako lapač snů – viz výše). + Přitahuje štěstí, zlepšuje organizovanost a vztahy (tvarový zářič – pavučina).

12) Kočka / kocour (více je lépe)… + Pohlcuje, ba transformuje negativní energie na pozitivní.

Nechte ji / jeho vybrat místo na spaní i kdybyste měli přestěhovat postel(e). Nespěte a ani se déle nezdržujte minimálně 1m v okolí, protože tam bude kočka nejvíce nasávat negativní energie (a přeměňovat je, přednostně při předení).

Vylepšete vnitřek – zvláště element oheň a éter

13) Alespoň 1× měsíčně zapálená vonná tyčinka, avšak pomáhá pouze (svatý – elemen éter) santal + Viz výše o vysvěcení prostor.

14) Hořící svíce (alespoň o nedělích), nejlépe posvěcená (element éter) alespoň v hlavní místnosti. + Viz výše (a i popis obrázku)…

Alespoň 1x měsíčně návštěva duchovní osoby a nejlépe uspořádání svatého setkání. + Viz výše o Čištění i vysvěcení prostor.

Vylepšete vnitřek i osobní vybavení – zvláště element voda

15) Šupina v pokladničce až v trezoru a hlavně v peněžence. + Přitahuje peníze (tvarový zářič).

Pokud víte o něčem neuvedeném výše dejte mi vědět prosím (viz kontaktní formulář) – Velmistr Radan Chrobok – Sri Satguru Traraja (= Vznešený Velmistr „Král Osvobození“).

Sdílejte!:)