5 bodů na téma: Psychická ochrana a podpora

Velmistr Radan Chrobok/ 13 května, 2022/ Naše Učení, Životospráva, zdraví a kondice

Psychická ochrana – jako například psychická hygiena – a také psychická podpora by se měla učit už od úrovně základní školy! Též viz vtipné video „Škola, základ života?„.

Ve školní výuce chybí podstatné předměty jako je pro příklad psychická ochrana!
Ve školní výuce chybí podstatné předměty jako je pro příklad psychická ochrana!

Též viz video (výklad) „Peníze nebo Duši“: https://www.youtube.com/watch?v=Xl1QU71m_Oc.

Zcela zásadní je mít pokud možno všeobecnou, přednostně (alespoň) vztahovou pohodu – nanejvýš neutrální vztahy (avšak nad lhostejností), přičemž přednost má co vyzařujete Vy… Více viz video „Vnitřní vlivy vztahů„!

1. Základní Nastavení (mysl, její psychický obal a následně tělo).

MYSL až PSYCHIKA: Překvapivě POUZE pozitivní Nastavení neprospívá tak jak se zdá, že by mělo! Nebuďte jen natož naivně optimističtí! Dávat si pozor a být připraven i na nejhorší je moudřejší. Dosáhněte stavu žití tady a teď a ještě si přidejte třetí „t“ – takto. Viz video „TADY, TED, TakTO (3T). TĚLO“ (pozor na falešné nastavení – viz video „Dominik H. Lev: Žij, jako by zítřka nebylo! | Stand-up Factory„). Podobně působí přehnané věnování se zdraví! Nebuďte fanatičtí, natož hypochondři. V tomto bodě je ještě SPOUSTA sdělení, avšak jeví se mi nevhodné to dávat vysloveně veřejně, takže v případě zájmu – což důrazně doporučuji – mne kontaktujte zde či si smluvte setkání!

2. Materiálové zářiče (látky, věci), tvarové zářiče (předměty, gesta vč. mimiky) a energetické zářiče (barvy, zvuky atd.).

Záležitosti vhodné pro domácí užití (ponechání tam) viz Bezpečný a harmonický domov – samostatná stránka.

Materiálové zářiče – příklady: Pramenitá voda – zvláště svěcená, jablečný mošt (neředěný), víno (kvalitní). = Čistota – svatost (!), zdraví, síla (krev). Můžete zkusit dvě stejné rostliny zalévat tak, ž jednu budete zalévat normálně kohoutkovou vodou a druhou vodou převařenou v mikrovlnce a ponechanou do schlazení. Hádejte které rostlině se brzy bude dařit viditelně hůře!:( Sůl hozená špetkou pravé ruky dozadu za pravé rameno odvrací neštěstí (rozbité zrcadlo) až uřknutí a zčásti až plné prokletí. Rozbitý (ideálně rozšlapaný) porcelánový talíř (běžná keramika nestačí) přitahuje štěstí (také užitečné při rozbití zrcadla). Rýže házená nad někoho (nejen nad svatebčany) přitahuje štěstí (opět užitečné při rozbití zrcadla) a celkovou hojnost – nejen materiální bohatství.

Tvarové zářiče – příklady: Kříž, zvláště rovnoramenný = jak nahoře, tak dole (svisle) + jak v minulosti, tak v budoucnosti (vodorovně). Střed symbolizuje známé TADY A TEĎ, přičemž je ještě třetí slovo na T – čemuž důrazně doporučuji mé stručné vysvětlení ve videu: https://www.youtube.com/watch?v=3bR_LN22wHk = TADY, TEĎ, TAKTO!:) Kruh = Ochrana, úplnost (výborné vůči vztahům, zvláště pro Partnerství), případně pentagram – ten tedy v kruhu. = Moc (pět Prvků)… Pyramida = čerpání energie, prodlužování života! pokud nevěříte, tak vyrobte či zakupte klidně jen 1m vysokou pyramidku klidně jen z měděných drátů (vodivý materiál pomáhá) a dejte jednu půlku jablka pod ní a druhou vedle a počkejte tak týden. Uvidíte jak ta vedle vložená půlka už hnije a ta vevnitř zatím nikoli!:)

Energetické zářiče – příklady: Pozitivní, živé až vysloveně zářivé barvy (= vliv barev na psychiku byl již dávno prokázán). Pozitivní předměty či i „jen“ látky (viz příklady v Bezpečný a harmonický domov – samostatná stránka). Nepodceňujte nápisy (na tričku atd.)! V tomto bodě je ještě SPOUSTA sdělení, avšak jeví se mi nevhodné to dávat vysloveně veřejně, takže v případě zájmu – což důrazně doporučuji – mne kontaktujte zde či si smluvte setkání!

3. Bezpečný a harmonický domov – samostatná stránka.

4. Vhodné vztahy.

Toto by bylo na samostatnou stránku… Vygooglete si pojem „toxický vztah“, „psychické násilí“ – „psychický teror“, „domácí násilí“ atd. Shlédněte moje vysvětlovací – předváděcí video na toto téma: https://www.youtube.com/watch?v=_C4icxVDC6g – Vnitřní vlivy vztahů. V tomto bodě je ještě SPOUSTA sdělení, avšak jeví se mi nevhodné to dávat vysloveně veřejně, takže v případě zájmu – což důrazně doporučuji – mne kontaktujte zde či si smluvte setkání!

Psychická ochrana je potřebná zvláště proti psychickým útokům.
Psychická ochrana je potřebná zvláště proti psychickým útokům.

5. Vhodný Vývoj (čemu se věnovat a na co si dávat pozor).

Další kapitola sama pro sebe… Určitě neuškodí alespoň základy bojového umění – lepší než trapný tělocvik!

Bojové umění v DMDU.
Bojové umění v DMDU.

Také první pomoc by měl ovládat každý! Umět tančit a mít celkovou tělesně – pohybovou kulturu také nezbývá než doporučit. Prostudujte si můj seminář o sektách – http://duchovni.mysteria.cz/sekty/ ! Pokud se rozhodnete někoho byť jen utěšit, natž poradit až plně pomoci, tak si ve vlastním zájmu dávejte velký pozor na Nabalování = to je stav, resp. situace, kdy si cizí potíže „nabalíte“ na sebe – chápete?! V tomto bodě je ještě SPOUSTA sdělení, avšak jeví se mi nevhodné to dávat vysloveně veřejně, takže v případě zájmu – což důrazně doporučuji – mne kontaktujte zde či si smluvte setkání!

A anglicky:

7 věcí na naučení se  - anglicky.
7 věcí na naučení se – anglicky.

Pokud víte o něčem neuvdeném výše a zároveň vhodném pro vydání, dejte mi vědět prosím (viz kontaktní formulář) – Velmistr Radan Chrobok – Sri Satguru Traraja (= Vznešený Velmistr „Král Osvobození“).

Sdílejte!:)

About Velmistr Radan Chrobok

Ahoj (Ad HOnorem Jesus - na počest Ježíše)!:) Tento pozdrav byl původně používán loděmi, když se potkaly na své cestě po moři. Tak mi dovolte, abych Vás zavedl na cestu vašeho života, která může začít, pokud se ke mně připojíte jako Źák(yně) nebo dokonce spolupracovník / spolupracovnice. Jmenuji se Radan Chrobok, což znamená "Přinášitel radosti" a "Svatý Skarab válící kouli Slunce". Ujišťuji vás, že žiji podle tohoto svého jména a dalších jmen i titulů, které jsem získal. Jsem Velmistr v následujících oborech: Nepřímé bojového umění Ninpo (jenž je součástí Ninjutsu), duchovní Jóga a Tantra, kterážto se ve skutečnosti více týká vztahů než sexuality. Jakožto duchovní Velmistr se specializuji na oblast psychiky - zejména na její podvědomou část známou jako Id, která má zvířecí vlastnosti. Takže jsem též expert na psychologii. Moje duchovní jméno je Shri Satguru Traraja, v překladu "Ctěný pravý Mistr Král Osvobození (i komunikace)". Jakožto Velmistr Ninpo jsem Judan Ninpo Daishi se získaným jménem Suzumetaka. To se překládá jako nejvyšší, desátý stupeň Ninpo, které je nepřímým bojovým uměním patřícím do Ninjutsu, zatímco "daishi" znamená Velmistr a "Suzumetaka" je vrabec a jestřáb dohromady, anglicky sparrow a hawk, čili sparrowhawk což je krahujec. To znamená, že žiji skromně jako vrabec, avšak ve všem, co mne zajímá, jsem aktivní a úspěšný jako jestřáb. Vlastním a vedu šikovnou Školu: Dokonalá DMDU, https://DMDU.kvalitne.cz