Život věčný a svět snů (2 v 1)

Ariya/

Zvukový záznam obsahuje mou píseň na téma život věčný a svět snů (slova a průvodní dopis viz níže). Jinde byste život věčný nejspíš netrávil(a) rád(a).

Tady, teď a takTo – 3t

Velmistr Radan Chrobok/

Jelikož Velmistr Radan Chrobok řekl (nevážně) o „speciálních hodinkách“, níže následuje odkaz na video, ve kterém je vidět, že vlastně o hodinky nejde ;). Jde o čip do bazénu, čili jako „hodinky“ to nemá žádné ručičky ani čísla, a tak to vždy ukazuje správný čas – čili TEĎ. Taty, teď a TakTo (3t) – YouTube Téma vlohy viz https://dmdu.kvalitne.cz/prednaska-se-cvicenimi-zjisteni-rozvoj-a-uplatneni-vloh.

Úcta – 4. díl

Velmistr Radan Chrobok/

Rozhovor jednoho ze nejstarších členů slavné cirkusácké rodiny Berousek – Mariana Berouska (Velmistrova kamaráda a Žáka) s Velmistrem Radanem Chrobokem.

Úcta (i uctívání) – 1. díl

Ariya/

Velmistrův výklad na téma, že s úcta (i uctívání) je něco, co znají i zvířata ba dokonce rostliny. Níže následuje citace začátku Velmistrova vysvětlování (od slova Světlo:)) – nejde o přepis všeho, zato jsem to drobátko doladila. 0:00:00 Zdravím, skutečně vám přeji zdraví tělesné i duševní – a o duševních, ba dokonce duchovních věcech budu hovořit. Toto je můj první

Read More

Ochrana od Mistra – 1. píseň

Ariya/

Zvukový záznam obsahuje první píseň od Žáků tehdy teprve Mistra a později Velmistra Radana Chroboka. Je to děkovná píseň za pozitiva, která přináší ochrana od Mistra. Ochrana od Mistra Ochrana poskytovaná Učitelem svým Žákům je základním kamenem učednického vztahu. Tato ochrana, jak praví duchovní tradice, nespočívá pouze v odvrácení bezprostředního nebezpečí, ale obsahuje i odhalování a napravování kořenů chyb, jež

Read More